Prezes Zarządu Sage Piotr Ciski w piśmie do prezesa Zarządu Głównego SKwP Jerzego Konieckiego poinformował, że od 26 marca na 3 miesiące Sage udostępnia za darmo, bez zobowiązań, pakiet oprogramowania Sage wspierający pracę zdalną firm, w tym specjalne rozwiązania informatyczne dla biur rachunkowych.

Dodatkowo, zważywszy na aktualną sytuację, została przygotowana możliwość konfiguracji wymienionych aplikacji zdalnie, w wersji online, całkowicie bezpiecznie i bezkosztowo.

Zakładamy, że najbliższe 3 miesiące będą dla mniejszych przedsiębiorstw, czy biur rachunkowych bardzo trudnym okresem, gdy wiele z nich po raz pierwszy staje przed wyzwaniem reorganizacji swojej pracy i przejścia na zdalne świadczenie usług. Wielu przedsiębiorców nie wie, gdzie szukać przydatnych informacji, od czego zacząć organizację pracy. Dlatego będziemy dzielić się naszą wiedzą dotyczącą pracy zdalnej, którą jako firma praktykujemy od lat i która stała się naturalną częścią naszego biznesu. Nieprzerwanie będziemy też jak dotychczas poświęcać dużo uwagi temu, jak przygotować się do kolejnych obowiązków prawnych, zmieniających się wraz z rozwojem sytuacji w Polsce i na świecie.

Szczegóły opisanych rozwiązań informatycznych znajdują się tutaj.

W razie pytań do dyspozycji pozostaje Biuro Obsługi Klienta Sage, dostępne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00 pod numerem telefonu: +48 22 455 56 00, a także forum internetowe poświęcone produktom Sage www.sagecity.com/pl/

 

close