Oddział Wielkopolski w Poznaniu zaprasza Państwa na kolejny odczyt.

Jest to kontynuacja omawiania Tarczy Antykryzysowej w coraz bardziej praktycznym wymiarze. Odczyt odbył się 27.04.2020 r., został przygotowany przez Panią Magdalenę Sobiak, specjalistkę kadr i płac.

Pani Magdalena Sobiak wyjaśniła szczegółowo:

  • Dlaczego warto złożyć wnioski ZUS - RDZ za każdy miesiąc osobno?
  • Kiedy zachodzi wyjątek - i może dojść do umorzenia już opłaconych składek ZUS?
  • Kto na pewno nie może skorzystać ze zwolnienia z płatności składek ZUS?
  • Kogo dokładnie wliczamy do grupy zgłoszonych do ubezpieczenia społecznego  - co ma fundamentalne znaczenie przy ustalaniu zasad zwolnienia, które może przysługiwać pracodawcy.

Na koniec szczegółowo objaśniono co wpisywać w poszczególne rubryki przy uzupełnianiu wniosku ZUS - RDZ, czyli tego dotyczącego zwolnienia z opłat ZUS.

Odczyt został opublikowany na kanale YouTube oraz w aktualnościach na stronie Oddziału Wielkopolskiego w Poznaniu Stowarzyszenia Księgowych w Polsce.

Oddział Wielkopolski w Poznaniu zachęca jednocześnie do przesyłania pytań, które dotyczą nurtujących Państwa problemów - wykładowcy będą odpowiadać na nie w kolejnych odczytach online. Utworzony został w tym celu specjalny adres email: pytania@skwp.poznan.pl

Zaprasza także do subskrypcji jego kanału YouTube - wówczas automatycznie będą dostawać Państwo powiadomienia o nowych filmach oraz prowadzonych transmisjach na żywo.

close