BILANS 2022 to akcja edukacyjna prowadzona corocznie przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce, która obejmuje zagadnienia związane z bilansowym i podatkowym zamknięciem roku podatkowego.

W trakcie szkoleń analizowane będą przede wszystkim praktyczne aspekty, obejmujące prawidłowe ustalanie wyniku finansowego, procedur i zasad sporządzania rocznego jednostkowego sprawozdania finansowego, zasad wyceny aktywów i pasywów oraz kwestii podatkowych.

Szkolenia prowadzone są przez praktyków, zajmujących się na co dzień tematyką podatkową i rachunkową.

Oferta kierowana jest do kadry kierowniczej i pracowników pionów finansowo-księgowych, sporządzających roczne jednostkowe sprawozdania finansowe zarówno dużych, jak i małych firm, doradców podatkowych, pracowników i właścicieli biur rachunkowych prowadzących usługowo księgi rachunkowe.

Szkolenia prowadzą wszystkie oddziały SKwP

⇒ WYKAZ SZKOLEŃ  

 

 


Zamknięcie roku 2022

W przygotowaniu kolejne wydanie unikalnej na rynku publikacji nt. zamknięcia ksiąg rachunkowych i sporządzania rocznego sprawozdania finansowego.

Książka:

  • szczegółowo omawia metody i procedury wyceny bilansowej, sposób ujęcia w księgach rachunkowych i prezentację w sprawozdaniu finansowym zdarzeń, w tym także nietypowych bądź występujących sporadycznie,
  • wskazuje, jak postąpić w sytuacjach nieuregulowanych uor – przedstawiając szczegółową argumentację przemawiającą za proponowanym rozwiązaniem,
  • zawiera liczne przykłady z praktyki gospodarczej,
  • łączy kwestie księgowe z podatkowymi,
  • sygnalizuje istotne dla księgowych zmiany w przepisach prawa bilansowego i podatkowego.

Polecamy ją:

  • profesjonalistom, głównym księgowym, biegłym rewidentom, doradcom podatkowym – bo zawiera wiele wskazówek odnośnie do spraw trudnych, wątpliwych, niejednoznacznie rozstrzygniętych w prawie, podpowiadając sposób ich rozwiązania,
  • kierownikom jednostek – bo wskazując na ich odpowiedzialność za sprawozdanie finansowe, ułatwia jednocześnie zrozumienie jego celu, procedur sporządzania i zatwierdzania,
  • młodym adeptom księgowości – bo stanowi nieoceniony podręcznik dobrych praktyk,
  • wszystkim, którzy chcą poznać sprawozdanie finansowe od podszewki – bo książkę można czytać jako całość, a także selektywnie, zdobywając cenną wiedzę z zakresu rachunkowości.

Publikacja stanowi KOMPENDIUM wiedzy nt. sprawozdania finansowego, a nie jedynie omówienie zmian, jakie zaszły w tym roku w stosunku do poprzedniego.

Ukaże się w pierwszym tygodniu listopada 2022 r.

⇒ZAMÓW JUŻ DZISIAJ⇐

Książka + dostęp on-line

Zamów już dziś, książkę wyślemy w chwili kiedy się ukaże: w pierwszym tygodniu listopada.

W komplecie otrzymasz również dostęp do serwisu on-lne „/zamkniecie-roku/” do 31.10.2023 r, gdzie zamieścimy pełne treści opracowań z wydania papierowego i materiały dodatkowe.

Cena: 199,00

Twój rabat: 0%

Twoja cena: 199,00

Tylko dostęp on-line

Jeżeli nie potrzebujesz wydania papierowego, możesz wykupić wyłącznie dostęp do serwisu „/zamkniecie-roku/”.

Znajdziesz tam wszystkie treści, które zostały zamieszczone w wydaniu papierowym oraz materiały dodatkowe.

Cena: 189,00

Twój rabat: 0%

Twoja cena: 189,00


Bądź na bieżąco ⇒ zapisz się do naszego newslettera, żeby otrzymywać wiadomości o kursach, odczytach, wydarzeniach i ważnych informacjach.