GLOBALNY SZCZYT EDUKACYJNY IFAC

Przewidujący księgowy: Światowe trendy zmieniające kształcenie i rozwój

Co by było, gdybyśmy mogli spojrzeć w przyszłość i już dziś  poznać wydarzenia i siły, które będą kształtować zawód księgowych oraz  zaprojektować programy uczenia się i rozwoju, aby nie tylko przygotowywać księgowych na  wyzwania dnia dzisiejszego, ale także na przewidywane wyzwania jutra?

Jakie umiejętności powinien posiadać księgowy i jak dostosować programy kształcenia, aby księgowi byli przydatni i odnaleźli swe miejsce w zmieniającym się świecie?

Na te i inne pytania, odnoszące się do trzech głównych obszarów: technologia, środowisko, społeczeństwo, będą odpowiadać eksperci – w tym światowej sławy futurolog Daniel Burrus – podczas czterodniowej serii  wielodyscyplinarnych wirtualnych paneli, które odbędą się w dniach 16-19 listopada 2020 r. w godzinach 13.00-15.00. Językiem wystąpień będzie język angielski.

W imieniu Międzynarodowej Federacji Księgowych (IFAC) mamy przyjemność zaprosić członków Stowarzyszenia Księgowych w Polsce oraz wszystkich interesariuszy do udziału w tym niezwykle interesującym i inspirującym wydarzeniu, które ma na celu zdemistyfikować przyszłość i pomóc odnaleźć się w niepewnych czasach zmian i wyzwań.

Rejestracja:

https://zoom.us/webinar/register/WN_9HgELYj8SQSEWGuqq1SGbg