Unilogo Robotics jest dynamicznie rozwijającą się polską firmą zajmującą się produkcją kompletnych linii
konfekcjonujących. Zajmujemy się innowacjami w opakowaniach, tworzymy i wdrażamy innowacje
technologiczne do etykietowania, napełniania i zamykania opakowań. Zajmujemy się również drukiem
materiałów opakowaniowych w technologii cyfrowej. Firma rozpoczęła swoją działalność 1999 roku jako firma
4-osobowa, w dniu dzisiejszym zatrudnia ponad 100 osób. Unilogo współpracuje z ponad 1000 Klientów w
Polsce i na Świecie.

Naszymi Klientami są m.in.: AVON, L’Oreal, Reckitt-Benckiser, P&G, Ziaja, Coca-Cola, Dr Irena Eris, Pepsico, MARS, Colgate-
Palmolive, Śnieżka, Sanofi Aventis i inni. Dzięki naszej pomysłowości i konsekwencji wprowadziliśmy wiele rozwiązań, które
wzbogacają wygląd i funkcjonalność opakowań produktów w sklepach. Dbamy o ludzi lubiących swoją pracę i chcących się
rozwijać - bo skuteczność Unilogo zależy głównie od kreatywności, pasji i doświadczenia pracowników.

Główna Księgowa / Główny Księgowy

Miejsce pracy: Piaseczno

Zakres obowiązków:
- prowadzanie księgowości zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o rachunkowości oraz przepisami prawa podatkowego,
- sporządzenie sprawozdań finansowych według ustawy o rachunkowości,
- sporządzanie raportów na potrzeby Zarządu oraz instytucji zewnętrznych,
- naliczanie podatków i sporządzanie deklaracji podatkowych CIT, VAT,
- wdrażanie i usprawnianie procedur księgowo-podatkowych, optymalizacja procesów księgowych, poprawa efektywności świadczonych usług,
- współpraca przy kształtowaniu i realizacji strategii finansowej firmy.

Wymagania:
- wykształcenie wyższe (kierunek: ekonomia, finanse i rachunkowość),
- doświadczenie na stanowisku Głównego Księgowego w firmie branży produkcyjnej,
- znajomość: systemów typu ERP, pakietu Office (zwłaszcza Excel),
- praktyczna znajomość zasad księgowania oraz przepisów prawa podatkowego (w szczególności tematyka z zakresu
odwrotnego obciążenia), doświadczenie w przeprowadzaniu transakcji zagranicznych oraz zabezpieczeń wzajemnych,
tworzenie i rozliczanie budżetów oraz przepływów pieniężnych,
- otwartość i komunikatywność
- obsługa programu WAPRO FAKIR będzie dużym atutem

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
- pracę w renomowanej firmie
- możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia
- pakiet benefitów (opieka medyczna, karta multisport, ubezpieczenie na życie)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres anna.tkaczyk@unilogo.com.pl.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb
niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez UNILOGO ROBOTICS Sp. z o.o. z siedzibą w Piasecznie zgodnie z ustawą
z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest UNILOGO ROBOTICS Sp. z o.o. z siedzibą w Piasecznie przy ul. Julianowska 45. Dane zbierane
są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym
przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych
osobowych jest dobrowolne.