Obowiązki:
 przygotowywanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT)
 przygotowywanie i wysyłka JPK VAT
 pomoc w sporządzaniu sprawozdań finansowych
 nadzorowanie dokumentów handlowych
 wsparcie merytoryczne dla kadry menedżerskiej
 współpraca z instytucjami zewnętrznymi (np. banki, US, ZUS)
Oczekujemy:
 2 lat doświadczenia przy samodzielnym prowadzeniu pełnej księgowości
 znajomości języka angielskiego – poziom B2 (warunek konieczny)
 ukończonych studiów wyższych: finanse i rachunkowość, ekonomia lub kierunki pokrewne
 bardzo dobrej znajomości przepisów ustawy o rachunkowości oraz przepisów podatkowych
 umiejętności sporządzania deklaracji podatkowych i sprawozdań finansowych
 znajomości obsługi programu Excel
 wysokiej kultura osobista i rozwiniętych umiejętności interpersonalnych
 skrupulatności, zaangażowania
 mile widziane doświadczenie w międzynarodowej firmie produkcyjnej
Oferujemy:
 zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z LG Innotek Poland
 premie kwartalne
 szkolenia podnoszące kwalifikacje
 dopłaty do wypoczynku i świąt
 dofinansowanie do karty Multisport
 możliwość otrzymania premii rocznej
 prywatną opiekę medyczną
 możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego

pawel.saldacz@lginnotek.com