XXI edycja najważniejszego wydarzenia polskiego audytu koncentrować się będzie na wyzwaniach oraz szansach dla branży w dobie kryzysu gospodarczego.

fot. archiwum PIBR (XX jubileuszowa konferencja DKA – podsumowanie)

Jak co roku Polska Izba Biegłych Rewidentów organizuje konferencję, będącą okazją do dyskusji nad sytuacją w polskim i światowym audycie oraz podsumowaniem roku w branży audytu.

XXI edycja Dorocznej Konferencji Audytingu odbędzie się 8 października br. w formule online. Wybitni eksperci i praktycy audytu biorący udział w konferencji będą się wspólnie zastanawiać nad tym, jak z wyzwaniami spowodowanymi przez COVID-19 i problemami ekonomicznymi radzą sobie biegli rewidenci i firmy audytorskie.

Formuła online konferencji jest nowa, ale jedno nie uległo zmianie, czyli waga poruszanych tematów – podkreśliła Barbara Misterska-Dragan, prezes Krajowej Rady Biegłych Rewidentów.

Świat ciągle się zmienia, a wraz z nim muszą się zmieniać i biegli rewidenci. W mijającym roku te zmiany postępowały w bardzo szybkim tempie, a Doroczna Konferencja Audytingu to doskonała okazja, aby się zastanowić nad tym, gdzie mogą nas zaprowadzić. Organizacja tak dużego wydarzenia, najważniejszego dla całego polskiego audytu, byłaby niemożliwa bez wsparcia okazywanego nam przez liczne firmy i instytucje.

Stowarzyszenie Ksiegowych w Polsce znajduje się w gronie patronów tego wydarzenia.

Szczegółowy plan XXI DKA znajduje się na stronie https://dka.pibr.org.pl 

Udział w konferencji jest bezpłatny, rejestracji można dokonać na stronie https://dka.pibr.org.pl

Zapraszamy!

Pozostałe aktualności

close