Wykwalifikowany księgowy, czyli narzędziownik księgowego- KONFERENCJA online

 

W imieniu Oddziału Dolnośląskiego Stowarzyszenia Księgowych w Polsce zapraszamy na nieodpłatną konferencję online

Oddział Dolnośląski SKwP dla środowiska zawodowego

"Wykwalifikowany księgowy, czyli narzędziownik księgowego"

17.06.2021 r. (czwartek), w godz. 9:00-13:25

 

UWAGI ORGANIZACYJNE:

Wyślij zgłoszenie na adres : konferencja@wroclaw.skwp.pl, a w niedługim czasie otrzymasz link do wydarzenia.

W mailu podaj imię, nazwisko oraz adres mailowy na który wyślemy link do wydarzenia.

PROGRAM:

Godziny Temat Prelegent
8,50 – 9,00 Testy techniczne połączenia OD SKwP
9,00 – 9,10 Inauguracja konferencji

 Wprowadzenie do tematyki konferencji

dr Wojciech Krawiec, sekretarz oddziału w Jeleniej Górze OD SKwP, członek zarządu OD SKwP, wykładowca OD SKwP
9,10 – 9,20 Otwarcie konferencji  

prof. dr hab. Zbigniew Luty, prezes OD SKwP

9,20 – 10,50  

Arkusz kalkulacyjny ECXEL jako ważne narzędzie w pracy księgowego

 

dr Zdzisław Kes, wykładowca OD SKwP
10,50 – 11,10 PRZERWA
11,10 – 11,40  

Spacerkiem przez historię zawodu księgowego – od tokenów do cyfrowego księgowego

dr Paweł Żuraw, prezes oddziału we Wrocławiu OD SKwP
11,40 – 13,10  

Automatyzacja w księgowości – robotyzacja procesów

 

Katarzyna Łucka, menedżer ds. cyfryzacji IMPEL
13,10 – 13,25 Podsumowanie konferencji dr Wojciech Krawiec, sekretarz oddziału w Jeleniej Górze OD SKwP, członek zarządu OD SKwP, wykładowca OD SKwP

NASI GOŚCIE:

 

Katarzyna Łucka - Menadżer ds. cyfryzacji IMPEL - Menedżer z doświadczeniem w zarządzaniu zespołami księgowymi i IT. Architekt zmiany w dziale zobowiązań i koordynator wdrożenia zarządzania procesowego. Entuzjastka metodyki Lean Management, Six Sigma oraz nowych technologii. Główny Kluczowy Użytkownik systemu SAP FI w Grupie Impel. Konsultantka SAP wspierająca wdrożenie systemu w instytucjach państwowych. Kierownik projektów posiadający certyfikat PRINCE 2. Odpowiedzialna m.in. za wdrożenie elektronicznego obiegu dokumentów, technologii OCR oraz WorkFlow w obszarze faktur zakupowych.

 

Dr Wojciech Krawiec – doktor nauk ekonomicznych, adiunkt w Katedrze Finansów i Rachunkowości Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Wieloletni wykładowca Stowarzyszenia Księgowych w Polsce wpisany do Centralnej Bazy Wykładowców SKwP. Wykładowca na studiach podyplomowych pt. „Rachunkowość i Finanse – studia dla kandydatów na głównego księgowego”, „Finanse samorządu terytorialnego”, „Rachunkowość budżetowa” i „Kadry i Płace – prawo i praktyka”. Autor wielu publikacji z zakresu finansów (fundusze inwestycyjne, impact investment) i rachunkowości (rachunkowość wspomagana komputerowo). Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu rachunkowości finansowej oraz rachunkowości i kadr i płac wspomaganych komputerowo.

 

Dr Zdzisław Kes - Adiunkt w Katedrze Zarządzania Procesami Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. W swojej pracy zajmuje się zastosowaniem programu MS Excel w zarządzaniu, wdrażaniem instrumentów controllingu i rachunkowości zarządczej, metodyką kontroli budżetowej oraz wykorzystaniem symulacji komputerowych w optymalizacji ryzyka procesów biznesowych. Pasjonat i niekwestionowany ekspert w zakresie zastosowania MS Excel w rozwiązywaniu realnych problemów ze świata biznesu i nauki. Dzięki biegłej znajomości MS Excel VBA, SQL oraz kodu M tworzy aplikacje pozwalające na szybkie i automatyczne przetwarzanie dowolnych zbiorów danych.
Po godzinach:
Pasjonat sportów walki, w szczególności pojedynków z użyciem broni białej, a także miłośnik sztuki - głównie baletu klasycznego.

Dr Paweł Żuraw – doktor nauk ekonomicznych, absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, członek Stowarzyszenia Księgowych w Polsce. Współpracuje jako dydaktyk ze Społeczną Akademią Nauk w Łodzi oraz Państwową Wyższą Szkołą Zawodową w Głogowie. Prowadzi firmę rodzinną zajmującą się szkoleniem kandydatów na kierowców w Świdnicy.

 

 

Partnerami naszej konferencji są:

 

 

 

 

 

 

 

 

Pozostałe aktualności

close