Dzień otwarty Stowarzyszenia Księgowych w Polsce

13 października 2022r. godz. 11:00

W imieniu Stowarzyszenia Księgowych w Polsce Oddział Okręgowy w Gorzowie Wlkp. oraz Komisji Biur Rachunkowych SKwP, uprzejmie zapraszamy właścicieli biur rachunkowych, na Dzień otwarty SKwP!

Pragniemy zachęcić Państwa do bliższego poznania naszej organizacji, która z pewnością będzie stanowić dla Państwa ogromne wsparcie w codziennej pracy zawodowej. W tym celu zorganizowaliśmy dla Państwa spotkanie integracyjne, wraz z przedstawieniem odczytu:

„Zmiany w kodeksie spółek handlowych w 2022 roku”

Prowadzenie: Jakub Liszka radca prawny, właściciel kancelarii radcy prawnego.

oraz

„Procedura AML dla biur rachunkowych”

Prowadzenie: Sylwia Rzepka, sekretarz Komisji Biur Rachunkowych SKwP, dyplomowany księgowy SKwP, właścicielka biura rachunkowego.

 

Po zakończeniu panelu tematycznego związanego z Procedurą AML przewidziana jest krótka przerwa kawowa, która będzie stanowić znakomite wyjście do wzajemnych rozmów z innymi uczestnikami oraz wspólnej wymiany doświadczeń.

Następnie zachęcimy Państwa do udziału w dyskusji, dot. „Wyceny usług księgowych”, którego moderatorem będzie Sylwia Rzepka.

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapisów, którego można dokonać wypełniając formularz zgłoszeniowy!

Spotkanie odbędzie się w siedzibie Stowarzyszenia Księgowych w Polsce Oddział Okręgowy w Gorzowie Wielkopolskim, przy ul. Sikorskiego 81

Pozostałe aktualności