XXIV DOROCZNA KONFERENCJA AUDYTINGU

Biegły rewident. Jakość. Zaufanie:
zielony audyt, standardy zarządzania jakością, etyka i niezależność

16-17 października 2023 r.

wydarzenie organizowane w formule hybrydowej (stacjonarnie oraz on-line)
Hotel WINDSOR, Jachranka

Doroczna Konferencja Audytingu odbędzie się w dniach 16-17 października 2023 r. Po trzyletniej przerwie spowodowanej pandemią, Polska Izba Biegłych Rewidentów ponownie zaprasza do bezpośredniego udziału w konferencji w Hotelu WINDSOR, Jachranka; konferencja będzie również dostępna online dla zarejestrowanych uczestników.

Hasło XXIV edycji DKA to „Biegły rewident. Jakość. Zaufanie: zielony audyt, standardy zarządzania jakością, etyka i niezależność”. Pierwszy dzień konferencji poświęcony będzie zmianom, wynikającym z Dyrektywy CSRD i upowszechniania raportowania zrównoważonego, które wpłyną na samorząd oraz otoczenie gospodarcze. Temat ESG (środowisko, kwestie społeczne, ład korporacyjny) już nie jest przejściową modą ani formalnością, lecz kwestią niezwykle aktualną i istotną dla każdej organizacji, również dla biegłych rewidentów, którzy będą atestować raporty zrównoważonego rozwoju. Drugiego dnia paneliści podejmą tematykę związaną ze standardami zarządzania jakością oraz zmianami w Kodeksie Etyki. Konferencję zakończy jak co roku panel poświęcony tematyce samorządowej.

Udział w konferencji zalicza 8 godzin ODZ z tematu “Raportowanie zrównoważone ESG – czym jest i jak zacząć je analizować” i 7 godzin. samokształcenia biegłych rewidentów.

Pozostałe aktualności