SKwP i Taxxo łączą siły, by wspierać księgowych w procesie ewolucji współczesnej rachunkowości! 

Sztuczna inteligencja (AI) to narzędzie, które obecnie wywołuje burzliwie dyskusję w wielu branżach. Może wspierać ich rozwój, ale może również rodzić wiele dylematów, z którymi będą się mierzyć przyszłe pokolenia, w tym obecna i kolejne pokolenia księgowych. Dlatego też SKwP i Taxxo postanowiły wspólnie zbadać potencjalny wpływ wykorzystania sztucznej inteligencji w codziennej pracy księgowych.

Opowiedz nam o Twoich doświadczeniach w relacjach ze sztuczną inteligencją (AI) 

Serdecznie zapraszamy do wypełnienia poniższej ankiety:

Ankieta ma na celu wyznaczenie obecnych trendów, potrzeb i problemów związanych z zastosowaniem AI w księgowości. Czas jej wypełnienia to kilka minut.

Pomóż nam w przygotowaniu rozwiązań "szytych na miarę"

Wyniki ankiety pozwolą na dostosowanie naszych ofert do Państwa potrzeb związanych z ewolucją rachunkowości w zakresie wykorzystania sztucznej inteligencji (AI).

Kreuj z nami przyszłość rachunkowości

Wyniki ankiety zostaną udostępnione w formie raportu, który będzie dostępny na stronach internetowych organizatorów. Jednocześnie będzie stanowił fundament w dalszych wspólnych pracach SKwP i Taxxo nad analizą i wdrażaniem rozwiązań związanych z wykorzystaniem sztucznej inteligencji (AI) w księgowości.

Dziękujemy, że jesteś z nami

W ramach podziękowania za poświęcony czas i zaangażowanie, mamy dla Państwa wyjątkowy prezent – dostęp do treści renomowanego czasopisma branżowego „Rachunkowość”. Po wypełnieniu ankiety wyświetli się kod z dostępem oraz adres strony internetowej z miejscem do wpisania tego kodu. W razie trudności z wypełnieniem ankiety prosimy o kontakt pod adresem: AI@skwp.pl

Pozostałe aktualności

close