Przed Państwem kolejny odczyt związany z tarczą antykryzysową, którym tym razem szczególnie powinni zainteresować się pracodawcy zatrudniający takie grupy pracowników jak niepełnosprawni oraz cudzoziemcy. To właśnie im dedykowane jest wystąpienie, które przygotowała ekspertka z zakresu kadr i płac, wykładowczyni Oddziału Wielkopolskiego w Poznaniu Stowarzyszenia Księgowych w Polsce, Pani Magdalena Sobiak.

Trzecią część odczytu natomiast stanowią wskazówki dotyczące badań profilaktycznych i szkoleń BHP w kontekście przepisów wprowadzonych Tarczą Antykryzysową.

Nagrania dotyczące poszczególnych tematów będą udostępnione osobno - aby ułatwić wyszukiwanie interesujących Państwa treści.

Premiera – najbliższy poniedziałek, 20 kwietnia, godz. 17:00 na kanale YouTube Oddziału Wielkopolskiego w Poznaniu Stowarzyszenia Księgowych w Polsce oraz w aktualnościach na stronie internetowej Oddziału.

Zachęcamy jednocześnie do przesyłania pytań, które dotyczą nurtujących Państwa problemów - będziemy odpowiadać na nie w kolejnych odczytach online. Otworzyliśmy w tym celu specjalny adres email: pytania@skwp.poznan.pl

Zapraszamy także do subskrypcji naszego kanału YouTube - wówczas automatycznie będą dostawać Państwo powiadomienia o nowych filmach oraz prowadzonych transmisjach na żywo.

Pozostałe aktualności

close