Link do zapisów znajduje się w Panelu Członka: https://czlonkowie.skwp.pl/logowanie/
Motywowanie pracowników to kwestia, z którą zmaga się wielu pracodawców i kierowników.
Jak skutecznie motywować pracowników?
Jakie sposoby wykorzystywać w tym celu? Co nie działa i dlaczego?
O tym wszystkim dowiemy się w pierwszej części warsztatów dla grupy Certyfikowanych Ekspertów Usług Księgowych 3 kwietnia 2023 roku!
W drugiej części warsztatów udowodnimy, że charyzma to nie dar boży, tylko narzędzie, którego obsługi można się nauczyć. Staniemy się mistrzami w wyzwalaniu osobistego magnetyzmu podczas tworzenia zawodowej pewność siebie, budowania umiejętności autoprezentacji, właściwego wykorzystywania mowy ciała i skutecznego zwalczania stresu. Poznamy tajniki charyzmatycznego uścisku dłoni i nauczymy się wykorzystywać magię kontaktu wzrokowego.
Ramowy program bezpłatnych warsztatów przedstawia się następująco:
9:00–12:00 Motywowanie pracowników – Joanna Bogielczyk
12:00–12:30 Przerwa Integracyjna z lekkim lunchem
12:30–15.30 Tajniki budowania autorytetu i charyzmy w praktyce – Tatiana Sokołowka
Do zobaczenia 3 kwietnia 2023 r. w siedzibie Wielkopolskiego Oddziału Stowarzyszenia Księgowych w Polsce w Poznaniu przy ul. Ziębickiej 18!
Kim są nasi eksperci?
Joanna Bogielczyk – trener biznesu, ekspert od mediów społecznościowych, coach. Jest praktykiem z ponad 10-letnim doświadczeniem w budowaniu wizerunku eksperta. Pomaga w tworzeniu silnych marek i w zwiększaniu sprzedaży. Uczy jak skalować i automatyzować biznes za pomocą social mediów. Pracuje z pasją i zaangażowaniem! Jest autorką e-booka "Jak zbudować silną markę w social mediach. 10 skutecznych porad". Doradza jak skutecznie rozwijać siebie i własną firmę. W pracy z klientami dowodzi, że każda zmiana rozpoczyna się w naszych w głowach i zależy tylko i wyłącznie od nas! Wspiera procesy zmian i pobudza do działania! Ciepła i serdeczna. Uwielbia swoją pracę!
Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się tu:
Tatiana Sokołowska – trenerka wystąpień publicznych i medialnych, dziennikarka, ekspertka etykiety, dress code oraz profesjonalnego, charyzmatycznego wizerunku. Studiowała na kierunkach Dziennikarstwo, Zarządzanie Komunikacją w Biznesie i Historię Sztuki na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz absolwentką studiów MBA. Tatiana otrzymała uprawnienia dyplomowanej trenerki biznesu, wspiera przedsiębiorców w międzynarodowych projektach Dress For Success oraz Early Warning Europe. Posiada wieloletnie doświadczenie biznesowe i szkoleniowe. Naukowo zajmuję się pozawerbalnymi środkami kreowania wizerunku w biznesie i polityce. Jestem autorką wielu artykułów i publikacji prasowych.
Od 15 lat szkoli zarządy, kadrę menedżerską, pracowników polskich oraz międzynarodowych przedsiębiorstw i korporacji. Kreuje osobowości medialne, buduję wizerunek profesjonalnych przedsiębiorców, przygotowuje liderów, dziennikarzy, przedstawicieli biznesu i polityków do profesjonalnych wystąpień publicznych i medialnych. Prowadzi szkolenia dla korporacji z Wielkiej Czwórki, listy Fortune 500, ministerstw, korporacji, banków, wyższych uczelni, firm rodzinnych. Jest założycielką i CEO Akademii Wystąpień Publicznych.

Pozostałe aktualności