Zakończył się fantastyczny konkurs #skwp115latnaszczycie uświetniający jubileusz 115-lecia Stowarzyszenie Księgowych w Polsce, zorganizowany przez SKwP O/O w Gdańsku.
To była niesamowita przygoda! 
Przepiękna sceneria towarzyszyła uczestnikom konkursu w dniu ogłoszenia wyników, gdyż rozstrzygnięcie odbyło się nad Morskim Okiem, tuż pod Rysami.
Oddział Wilekopolski SKwP zajął 1. miejsce, wygrywając tym samym cały konkurs 🏆
2. miejsce zdobył Oddział Gdański SKwP 🏆
Natomiast 3 miejsce zajął Oddział w Legnicy SKwP 🏆
Wszystkim Oddziałom #SKwP serdecznie gratulujemy!
W konkurencji indywidualnej - za pokonanie największej liczby metrów mierzoną wysokością szczytów n.p.m. wygrała Sylwia Rzepka i zdobyła tytuł "Dyplomowanego Wspinacza". W nagrodę otrzymała możliwość wejścia z przewodnikiem tatrzańskim na Mnicha!
Natomiast Wojciech Wojtysiak za zdobycie największej liczby punktów otrzymał tytuł "Głównego wędrowca SKwP"!
Gratulujemy samozaparcia oraz wytrwałości w dążeniu do celu!
 Gratulujemy także Mariuszowi Noworycie, dyrektorowi Wielkopolskiego Oddziału SKwP, który jako pierwszy zdobył 115-cie punktów w konkursie oraz Włodzimierzowi Lurce, dyrektorowi SKwP O/O w Krakowie, który otrzymał tytuł "Najlepszego górala z Krakowa"!
Dziękujemy również wszystkim, którzy włączyli się w cały konkurs i przyjechali do Zakopanego, aby świętować rozstrzygnięcie konkursu, a przede wszystkim za wspaniałą inicjatywę uświetniającą jubileusz naszej organizacji oraz fantastyczną integrację oddziałów Stowarzyszenia Księgowych w Polsce.
Do zobaczenia gdzieś na szlaku!
Galeria

Pozostałe aktualności