Stowarzyszenie Księgowych w Polsce objęło patronatem coroczną 8. Konferencję dla Klientów SaldeoSMART, która odbędzie się 26 listopada 2024 roku o godz. 9:30.
Uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję zdobyć praktyczną wiedzę i inspiracje, które pozwolą na jeszcze bardziej efektywne zarządzanie pracą i codziennymi procesami biznesowymi. Podczas konferencji zostaną przedstawione nowości oraz plany rozwojowe na 2025 rok, a eksperci zaprezentują najnowsze funkcje SaldeoSMART, znacząco ułatwiające i automatyzujące codzienne działania.
W programie znajduje się także panel dyskusyjny z udziałem praktyków, którzy podzielą się doświadczeniami z wykorzystania automatyzacji rozliczeń i rozrachunków w swojej pracy.