Prowadzisz biuro rachunkowe? Zapraszamy Cię na Dzień Otwarty w SKwP organizowany przez Oddział Okręgowy w Warszawie Stowarzyszenia Księgowych w Polsce.
Przyjdź 30 listopada br. o godzinie 13.00. do Biura Oddziału Okręgowego w Warszawie SKwP, przy ul. Płockiej 17 lok. 25 w Warszawie:
🔸 dowiedz się, jak profesjonalnie zorganizować pracę biura rachunkowego,
🔸 dowiedz się w jaki sposób wspieramy księgowych i biura rachunkowe w codziennej pracy,
🔸 dowiedz się jakie korzyści wynikają z przynależności do SKwP oraz Koła Członkowskiego Biur Rachunkowych działającego w naszym Oddziale,
🔸 spotkaj się z koleżankami oraz kolegami po fachu i przy dobrej kawie wymieńcie się swoimi doświadczeniami.
Dzień Otwarty w SKwP to wydarzenie kierowane do osób, które chcą poznać naszą działalność. Co jeszcze dla Ciebie zaplanowaliśmy w ramach Dnia Otwartego w SKwP?
Bezpłatne szkolenie na temat – „Rozliczenia spółki i wspólnika – problemy, zagrożenia, możliwości”. Posłuchaj naszego eksperta – Kacpra Sołoniewicza – adwokata, doradcę podatkowego.
Współorganizatorem spotkania w ramach dni otwartych jest Koło Członkowskie Biur Rachunkowych oraz Komisja Biur Rachunkowych przy SKwP działająca przy Zarządzie Głównym Stowarzyszenia Księgowych w Polsce.
Ze względów organizacyjnych prosimy o dokonanie zgłoszenia. Bezpośredni link do zgłoszenia👉 https://forms.gle/UbLdJcbUnRBdMHNcA
Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami
e-mail: czlonkostwo@skp-ow.com.pl
tel. +48 885 305 645
Do zobaczenia 30 listopada br.!

Pozostałe aktualności

close