Na zdj. od lewej: Ewa Usowicz, szefowa Prawo.pl, Bożena Gargas, prezes IWP, Alicja Pollesch z zarządu Wolters Kluwer.

Eksperci Instytutu Wzornictwa Przemysłowego docenili Prawo.pl za kompleksowe i aktualne informacje prawne – „całe prawo w jednym miejscu”. Minister Przedsiębiorczości nagrodził nas za pomoc firmom w prowadzeniu działalności gospodarczej. Doceniony został również projekt serwisu – jego layout i funkcjonalność.

Jury konkursu Dobry Wzór nagrodziło nas za bezpłatny dostęp do tysięcy artykułów ze wszystkich dziedzin prawa. Podkreśliło, że stworzenie portalu, który jest „całym prawem w jednym miejscu”, to trudne wyzwanie, które udało nam się zrealizować z konsekwencją i sukcesem. Eksperci Instytutu Wzornictwa Przemysłowego (IWP) docenili sposób, w jaki Prawo.pl odpowiada na potrzeby użytkowników, nagradzając nasz serwis w kategorii Usługi. Uznali serwis za dobrze zaprojektowany, z przejrzystym layoutem. Statuetkę podczas czwartkowej gali w IWP wręczyła Alicji Pollesch, dyrektorowi strategicznemu i członkowi zarządu Wolters Kluwer Polska oraz Ewie Usowicz, szefowej Prawo.pl – Bożena Gargas – prezes Instytutu Wzornictwa Przemysłowego.

Nagroda specjalna od Ministra Przedsiębiorczości
Serwis otrzymał również nagrodę specjalną Wzór Roku 2019 przyznawaną przez Ministra Przedsiębiorczości i Technologii. Resort kierowany przez minister Jadwigę Emilewicz (która zasiada również w kapitule Konkursu) wyróżnił nas za przejrzyste publikowanie aktualności prawnych i gospodarczych oraz wnikliwe analizy najistotniejszych zagadnień. Zauważył, że wyroki publikowane w serwisie przedstawione są w sposób czytelny i zrozumiały, nawet dla osób nie będących prawnikami. Ministerstwo doceniło, że serwis wspiera na co dzień przedsiębiorców w codziennym funkcjonowaniu firm – w zakresie prawa, podatków czy kadr. Wskazało, że Prawo.pl to dla firm użyteczne narzędzie oraz silne wsparcie w ich codziennych wyzwaniach biznesowych. Nagrodę specjalną wręczał nam Marek Niedużak – wiceminister przedsiębiorczości i technologii (pełne uzasadnienia nagród – poniżej).


Na zdj. od lewej: Bożena Gargas - prezes IWP, Marek Niedużak - wiceminister przedsiębiorczości i technologii, Alicja Pollesch z zarządu Wolters Kluwer

Czytaj więcej na Prawo.pl

Pozostałe aktualności

close