Zapraszamy na odczyt nt.: „AML w biurach rachunkowych”, który odbędzie się w formie online 9 lipca br. o godz. 17:00. Wykład poprowadzi Pan Marcin Zarzycki – adwokat, doradca podatkowy. Spotkanie przeprowadzone zostanie z wykorzystaniem platformy CLICKMEETING.

 

LINK DO REJETSRACJIhttps://skwpwarszawa.clickmeeting.com/odczyt-skwp-warszawa

 

UWAGA!!! Zapisu na odczyt można dokonać najpóźniej do godziny 13.00 w dniu, w którym będzie się on odbywał. Zgłoszenia napływające po tym terminie mogą nie zostać przetworzone na czas.

 

Instrukcja postępowania:

  1. Należy kliknąć w kafelek „Zarejestruj się teraz” a następnie wpisać swoje dane tj. imię, nazwisko oraz adres e-mail podany w zgłoszeniu (ten, na który przyszło zaproszenie).
  2. Po zarejestrowaniu się otrzymają Państwo wiadomość zwrotną zawierającą link umożliwiający udział w szkoleniu (UWAGA: jeśli wiadomość zwrotna nie dotrze, bardzo prosimy o kontakt).
  3. Link ten należy w dniu szkolenia skopiować i otworzyć w aktualnej przeglądarce (najlepiej Google Chrome, ponieważ przy logowaniu przez inną przeglądarkę mogą wystąpić problemy z dźwiękiem.
  4. Po dokonaniu powyższej czynności uruchomiona zostanie poczekalnia, która w chwili rozpoczęcia szkolenia przełączy się na pokój webinarowy.
  5. Odczyt rozpocznie się 09.07.2021 r. (tj. w piątek) o godzinie 17:00. W trakcie wydarzenia do dyspozycji Uczestników jest czat (po prawej stronie ekranu), za pośrednictwem którego możliwe jest zadawanie pytań Prowadzącemu.

 

Jeśli w trakcie szkolenia z jakiegokolwiek powodu (np. słabego łącza internetowego) zostaną Państwo wylogowani z portalu Clickmeeting, należy ponownie dołączyć do wydarzenia. W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numer: 513 401 417.

Pozostałe aktualności