Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Oddział Okręgowy w Warszawie zaprasza na odczyt online

Prezentacja programu "Analiza" – analiza i optymalizacja formy opodatkowania

na 2022 r. w Polskim Ładzie dla JDG i spółek osób fizycznych

7 lutego br. w godz. 16:30–18:00

Odczyt poprowadzi Izabela Leśniewska – doradca podatkowy

Spotkanie zostanie przeprowadzone z wykorzystaniem platformy CLICKMEETING.

LINK DO REJESTRACJI: TUTAJ

UWAGA!

Zapisu na odczyt można dokonać najpóźniej do godziny 13.00 w dniu, w którym będzie się on odbywał. Zgłoszenia napływające po tym terminie mogą nie zostać przetworzone na czas.

Instrukcja postępowania:

  1. Należy kliknąć w kafelek "Zarejestruj się teraz" a następnie wpisać swoje dane, tj. imię, nazwisko oraz adres e-mail podany w zgłoszeniu (ten, na który przyszło zaproszenie).
  2. Po zarejestrowaniu się otrzymają Państwo wiadomość zwrotną zawierającą link umożliwiający udział w szkoleniu (UWAGA: jeśli wiadomość zwrotna nie dotrze, bardzo prosimy o kontakt).
  3. Link ten należy w dniu szkolenia skopiować i otworzyć w aktualnej przeglądarce (najlepiej Google Chrome, ponieważ przy logowaniu przez inną przeglądarkę mogą wystąpić problemy z dźwiękiem).
  4. Po dokonaniu powyższej czynności uruchomiona zostanie poczekalnia, która w chwili rozpoczęcia odczytu przełączy się na pokój webinarowy.
  5. Odczyt rozpocznie się 7 lutego 2022 r. (tj. poniedziałek) o godzinie 16:30. W trakcie wydarzenia do dyspozycji Uczestników jest czat (po prawej stronie ekranu), za pośrednictwem którego możliwe jest zadawanie pytań Prowadzącemu.

Jeśli w trakcie szkolenia z jakiegokolwiek powodu (np. słabego łącza internetowego) zostaną Państwo wylogowani z platformy Clickmeeting, należy ponownie dołączyć do wydarzenia.

W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami: +48 609 996 079, +48 885 305 645.

Pozostałe aktualności