Oddział Dolnośląski we Wrocławiu zaprasza członków SKwP na bezpłatny odczyt online:

fot. Pixabay

Nowe schematy JPK_V7M i JPK_V7K i SLIM VAT

12.10.2020 r., godz. 16.00

WYKŁADOWCA:

ANNA MICHALAK - doradca podatkowy specjalizuje się w polskim oraz międzynarodowym prawie podatkowym, zapewniając Klientom głównie obsługę podatkową restrukturyzacji przedsiębiorstw, sporządzanie dokumentacji w zakresie cen transferowych oraz bieżące doradztwo w podatkach dochodowych, VAT, lokalnych, a także w kwestiach celnych. Jako doradca podatkowy swoje doświadczenie zawodowe zdobywała zarówno w międzynarodowych podmiotach świadczących usługi doradcze, jak i w polskich kancelariach prawnych i podatkowych, które świadczyły swoje usługi dla dużych, międzynarodowych grup kapitałowych. W chwili obecnej wspomaga Klientów w optymalizacji ich obciążeń podatkowych w drodze audytów i przeglądów podatkowych, świadczy usługi z zakresu due diligence, a także przeprowadza szkolenia branżowe.

CEL:
Celem odczytu jest przedstawienie zasad raportowania VAT wprowadzonych poprzez nowy plik JPK VAT od 1 października 2020 roku oraz uproszczeń przepisów dotyczących rozliczeń podatku VAT w postaci tzw. pakietu SLIM VAT.

WYMAGANIA SPRZĘTOWE:
Uczestnik powinien dysponować komputerem lub urządzeniem mobilnym, z dostępem do Internetu (przeglądarka Google Chrome lub Firefox). Szkolenie prowadzone jest w formule on-line, zapewniającej kontakt z wykładowcą (za pośrednictwem kamery) poprzez platformą internetową.

W dniu szkolenia uczestnik otrzyma na podany w zgłoszeniu adres e-mail zaproszenie (link) do wydarzenia wraz z instrukcją postępowania. O wyznaczonej godzinie rozpocznie się transmisja.

ZAPISY:
ODCZYT DLA CZŁONKÓW SKwP JEST BEZPŁATNY. Zgłoszenia na szkolenie dokonuje się wyłącznie drogą elektroniczną, poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny po kliknięciu "Zapisz się" do dnia 12.10.2020 r.

W dniu odczytu od godz.15.30 zostaną wysyłane komunikaty o planowanym odczycie  jak również po godz. 15.30  już z platformy dostaną Państwo Zaproszenie na konkretne spotkanie.

ZAPISZ SIĘ!

Pozostałe aktualności

close