Szanowni Państwo,
Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii oraz Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu serdecznie zapraszają do udziału w bezpłatnym szkoleniu z zakresu zamówień publicznych dla armii amerykańskiej stacjonującej w Polsce przeznaczonego dla przedsiębiorców (właścicieli i menadżerów firm zarejestrowanych w Polsce) oraz przedstawicieli instytutów naukowych i uczelni wyższych prowadzących działalność gospodarczą z Województwa Wielkopolskiego, Mazowieckiego, Łódzkiego i Podlaskiego.

fot. Pixabay

Cel szkolenia:

  • ułatwienie dużej liczbie przedsiębiorców, szczególnie MŚP działającym na terenie Polski, rozwoju działalności w oparciu o dostawy towarów i usług dla rządu USA;
  • uzyskanie informacji na temat najczęstszych kategorii towarów i usług zamawianych przez amerykańskie bazy wojskowe;
  • wyjaśnienie procedury amerykańskiego systemu zamówień publicznych na podstawie przewodnika powstałego na zamówienie MRPiT „Zostań dostawcą wojsk amerykańskich stacjonujących w Polsce” firmy Poland-U.S. Operations.

Szkolenie odbędzie się 18 czerwca w godz. 10:00-13:00 (zgłoszenia należy nadsyłać do 15 czerwca).

Więcej informacji nt. szkolenia oraz rejestracji znajdą Państwo na stronie: https://www.gov.pl/web/rozwoj-praca-technologia/bezplatne-szkolenie-z-zakresu-zamowien-publicznych-dla-armii-amerykanskiej-stacjonujacej-w-polsce

UWAGA: Liczba miejsc ograniczona!

Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzania strony Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii, gdzie  w zakładce Międzynarodowe Zamówienia Publiczne https://www.gov.pl/web/rozwoj-praca-technologia/miedzynarodowe-zamowienia-publiczne znajduje się największa w Polsce baza informacyjna dotycząca międzynarodowych zamówień publicznych m.in. Systemu Narodów Zjednoczonych, UE, NATO, OECD baza aktualnych przetargów NATO https://www.gov.pl/web/rozwoj-praca-technologia/przetargi-nato-ogloszenia oraz organizacji międzynarodowych https://www.gov.pl/web/rozwoj-praca-technologia/przyklady-miedzynarodowych-przetargow-publicznych jak i bieżące informacje o rekomendowanych dla Państwa wydarzeniach, w tym szkoleniach organizowanych przez MRPiT https://www.gov.pl/web/rozwoj-praca-technologia/ogloszenia2.
Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami pod adresem: mzp@mrpit.gov.pl.

Pozostałe aktualności

close