Fot.: uml.lodz.pl

Kontynuując Obchody Jubileuszowe 115-lecia Stowarzyszenia Księgowych w Polsce i 65-lecia działalności Oddziału Okręgowego w Łodzi SKwP, serdecznie zapraszamy do udziału w corocznej Konferencji z cyklu RACHUNKOWOŚĆ I PODATKI – NOWE WYZWANIA, która odbędzie się w dniu 30 września 2022 r. (piątek) w sali konferencyjnej Łódzkiego Ogrodu Zoologicznego w Łodzi przy ul. Konstantynowskiej 8/10. Rozpoczęcie o godzinie 14.30.

Konferencja wzbogacona będzie zwiedzaniem nowo otwartego ORIENTARIUM. W związku z tym miło nam będzie gościć Państwa wraz z dziećmi.

Program spotkania:
1. 14.45 – 16.45 – wykłady z rachunkowości i podatków – (szczegółowy temat podamy w późniejszym terminie),
2. 17.00 – wspólnie zwiedzanie Orientarium.

Podczas wykładów (części merytorycznej w godz. 14.30 - 16.30) dzieci pozostawać będą pod opieką edukatora z Ogrodu Zoologicznego. Zapraszamy zarówno dzieci młodsze (samodzielne, mogące bez obecności swoich opiekunów uczestniczyć w zajęciach z edukatorem) oraz dzieci w wieku szkolnym do 15 roku życia.

Ze względów organizacyjnych oraz wymogów stawianych przez Ogród Zoologiczny bardzo prosimy o zgłoszenie dzieci chętnych do udziału w tym wydarzeniu (z podaniem imienia nazwiska i wieku dziecka) najpóźniej do dnia 26.08.2022 r.
Natomiast osoby chcące uczestniczyć bez dzieci prosimy o zgłoszenia do dnia 15.09.2022 r.

Zgłoszeń na konferencję należy dokonywać na adres: czlonkowie@lodz.skwp.pl

Udział w konferencji jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona. Uczestnicy winni mieć bezwzględnie uregulowaną składkę członkowską.

Licząc na Państwa obecność, serdecznie zapraszamy!

Informacja na stronie: https://lodz.skwp.pl/aktualnosc/konferencja-30-09-2022/ 

Pozostałe aktualności