Rusza IV edycja unikatowego badania kondycji branży księgowo-podatkowej w cyklu LEXOMETR Prawno-Gospodarczy. Zapraszamy do udziału w badaniu!

Dlaczego warto wypełnić ankietę?
Obecna sytuacja biznesowa firm jest trudna z wielu powodów: kryzys gospodarczy, inflacja, niepewna sytuacja na rynku, rosnące koszty prowadzenia firmy, niejasne i niestabilne prawo, regulacje tzw. Polskiego Ładu i wojna w Ukrainie.
W ankiecie pytamy, jak przedstawione czynniki wpłynęły na funkcjonowanie Twojej firmy. Dzięki odpowiedziom przygotujemy raport o kondycji podmiotów z branży księgowo-podatkowej oraz działów księgowych przedsiębiorstw w 2023 r.

WAŻNE! Każdy uczestnik badania otrzyma e-book „Odpowiedzialność karna skarbowa księgowych i doradców podatkowych” oraz dostęp do pełnej wersji raportu, który opublikujemy w czerwcu 2023 roku.
Badanie realizuje Wolters Kluwer Polska pod patronatem merytorycznym redakcji Przeglądu Podatkowego oraz serwisów LEX Księgowość, LEX Finanse i LEX Biuro Rachunkowe.

Partnerami badania są: Stowarzyszenie Księgowych w Polsce, Krajowa Izba Doradców Podatkowych, Polska Izba Biegłych Rewidentów, Krajowa Izba Biur Rachunkowych oraz Konfederacja Lewiatan.

Poświęć kilka minut, podziel się swoimi doświadczeniami i weź udział w anonimowej ankiecie. Z góry dziękujemy za Twoją pomoc! Dane zbieramy do 24 kwietnia.

Wypełnij ankietę! 

Pozostałe aktualności