Zakończyła się I Ogólnopolska Konferencja Przedsiębiorców i Księgowych "POZNAJMY SIĘ!", na którą księgowi zaprosili przedsiębiorców.

W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele obu grup zawodowych ściśle na co dzień ze sobą współpracujących, ale nie zawsze rozumiejących i doceniających punkt widzenia drugiej strony. Głównymi tematami były wzajemne potrzeby środowiska przedsiębiorców i księgowych, możliwości ich racjonalnego współdziałania oraz sposoby rozwiązywania problemów pojawiających się w ich wzajemnej współpracy, a także najnowsze zmiany w przepisach związanych z podatkami i rachunkowością.

Konferencję otworzył i powitał uczestników Jerzy Koniecki - prezes Zarządu Głównego SKwP. Przez dwa dni trwały wykłady i panele dyskusyjne. Program_Konferencji

W konferencji jakiej jeszcze nie było uczestniczyło ponad 450 osób. Zakończenie przyjęto z żalem a z kuluarowych rozmów wynikało jasno, że uczestnicy chętnie zostaliby jeszcze na jeden dzień, co stanowi ważną wskazówkę dla organizatorów. Pewien niedosyt, który pozostał, będzie niewątpliwe bodźcem do udziału w kolejnych edycjach i wpisaniu ich na stałe w kalendarz obu grup zawodowych.
Zapraszamy do galerii (foto: Wojtek Górski).

Galeria

Pozostałe aktualności