Zapraszamy na bezpłatny webinar z cyklu FinanSOWA w NGO – Rachunkowość i podatki dla fundacji i stowarzyszeń.

Organizacje pozarządowe a prowadzenie sprzedaży
16 lutego 2024 r., godz. 14.00

Prelegentka: Katarzyna Adamska-Dutkiewicz – Od 1997 roku w sektorze pozarządowym. Pracowniczka Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego – główna księgowa/trenerka. Od 2000 roku prowadzi szkolenia dla przedstawicieli organizacji pozarządowych, głównie z zakresu budżetowania, rozliczania, księgowości i sprawozdawczości finansowej. Od 2006 prowadzi poradnictwo telefoniczne i indywidualne w ramach programów skierowanych do III sektora. Współprowadzi program „Fimango – Zarządzanie finansami w organizacjach pozarządowych”. Ukończyła kurs Głównej Księgowej w Stowarzyszeniu Księgowych Polskich. Członkini Stowarzyszenia Trenerskiego Organizacji Pozarządowych. Autorka publikacji z zakresu finansów organizacji pozarządowych.

O czym porozmawiamy?

  • W jakim zakresie można w ngo prowadzić działalność odpłatną?
  • Kiedy i na jakich zasadach możliwe jest podjęcie działalności gospodarczej?
  • Jak obie działalnością mogą stanowić źródło przychodów i przyczyniać się do lepszego realizowania celów statutowych pożytku publicznego.

Cykl bezpłatnych webinarów dla organizacji pozarządowych jest prowadzony przez ekspertów Stowarzyszenia Księgowych w Polsce we współpracy z Fundacją Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego. Patronat medialny objął miesięcznik „Rachunkowość”.

Link do transmisji na żywo: Organizacje pozarządowe a prowadzenie sprzedaży – YouTube

Nagrania poprzednich webinarów znajdują się na stronie Stowarzyszenia Księgowych w Polsce: FinanSOWA w NGO – Rachunkowość i podatki dla fundacji i stowarzyszeń – Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Oddział Wielkopolski w Poznaniu (skwp.poznan.pl)

Pozostałe aktualności