Dzień Otwarty SKwP w Oddziale Okręgowym w Łodzi

W dniu 9 grudnia 2021 r. w ramach Dni Otwartych SKwP w łódzkim Oddziale SKwP odbyło się spotkanie przedstawicieli bur rachunkowych z regionu łódzkiego, poświęcone w całości problemom i wyzwaniom z jakimi na co dzień zmagają się biura rachunkowe. Spotkanie otworzyła Prezes Zarządu Bożena Wilk, przybliżając działalność Klubu Biur Rachunkowych i Stowarzyszenia Księgowych w Polsce.
Następnie bardzo ciekawy wykład pn.: Nowy Ład 2022 – rewolucja w CIT i PIT (wybrane zagadnienia), który poprowadził p. Konrad Dura, doradca podatkowy, menedżer w Zespole Doradztwa Podatkowego Mariański Group Kancelaria Prawno-Podatkowa Sp.k.
W dalszej części spotkania burzliwie dyskutowano nad wyceną usług księgowych. Moderatorem dyskusji była p. Aneta Lech, przewodnicząca Komisji Biur Rachunkowych SKwP, która na zakończenie wyraziła pogląd, że tylko siła współpracy i wspólna wymiana doświadczeń i wiedzy może doprowadzić do osiągnięcia sukcesu. Wszyscy uczestnicy zgodnie przyznali, że zawód księgowego wymaga ogromnej wiedzy i nadszedł czas, aby tą wiedzę wysoko w środowisku cenić.

14 grudnia 2021 r.

Pozostałe aktualności

close