Członkowie wspierający w SKwP

Powszechnie wiemy, że Stowarzyszenie Księgowych w Polsce nie jest wyłącznie organizacją szkoleniową...to coś o wiele więcej. Pomimo posiadania znakomitej oferty szkoleniowej oraz certyfikacji zawodu księgowego, prowadzi również szeroko rozumianą działalność statutową - zarówno dla członków zwyczajnych, jak i członków wspierających.

Oznacza to, że każdy członek zwyczajny lub wspierający SKwP może uczestniczyć nieodpłatnie w odczytach, konferencjach i prelekcjach. Członkowie otrzymują również różnego rodzaju zniżki np. do Miesięcznika Rachunkowość oraz procedury np. Procedura AML dla biur rachunkowych, czy też Komentarz do schematów podatkowych. Jednak najważniejsza jest wzajemna integracja, mająca miejsce np. w Klubach Biur Rachunkowych.

Zachęcamy Was również bardzo serdecznie, do zapoznania się z artykułem opublikowanym w "Sukces po poznańsku" . Członkowie Komisji Biur Rachunkowych SKwP - Sylwia Rzepka i Anita Tomaszewska wraz z Janiną Pokazką miały okazję się wypowiedzieć, w temacie dot. członków wspierających.

13 września 2022 r.

 

Pozostałe aktualności

close