Wspieramy 32. Finał WOŚP wystawiając aukcję
Odkryj Świat Księgowych z prezesem Stowarzyszenia Księgowych w Polsce ‼️
Siema‼️
📣Zapraszamy do udziału w unikalnej aukcji, której celem jest wsparcie działań Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce.
Co możesz wygrać❓
✔️Krótka opowieść o historii polskich księgowych: Uzyskasz niezwykłą okazję do zanurzenia się w fascynującą opowieść o historii polskiej księgowości! Prezes SKwP dr hab. Stanisław Hońko, prof. US gwarantuje wspólną, wyjątkową podróż przez czas, która przeniesie Cię w świat narodzin i rozwoju zawodu księgowego w Polsce. Historyczne ciekawostki gwarantowane!
✔️Oprowadzenie po siedzibie Zarządu Głównego Stowarzyszenia Księgowych w Polsce: Opowieść o historii polskich księgowych wymaga specjalnego miejsca, dlatego prezes SKwP zapewni Ci ekskluzywną wizytę w siedzibie Zarządu Głównego SKwP, z dostępem do miejsc niedostępnych dla zwykłych odwiedzających. Przy okazji, będziesz miał niezwykłą okazję do zajrzenia za kulisy pracy Stowarzyszenia.
✔️Lunch z prezesem SKwP: Zwieńczeniem spotkania będzie wspólny lunch, w trakcie którego prezes podzieli się swoimi doświadczeniami, a także przekona Cię, dlaczego zawód księgowego to nie tylko praca, ale także pasja i prestiż.
👍Zapraszamy do licytacji👍
Dochód z licytacji zasili cel 32. Finału WOŚP: „Tu wszystko gra! OK!”.
Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych.

👉https://allegro.pl/oferta/odkryj-swiat-ksiegowych-z-prezesem-stowarzyszenia-ksiegowych-w-polsce-15084510051

Pozostałe aktualności