21 października 2021 r.
szkolenie – online – 6 godz. wykładowych
Szkolenie adresowane jest do właścicieli i pracowników firm, które rozpoczęły lub planują rozpoczęcie inwestycji na podstawie decyzji o wsparciu, właścicieli i pracowników biur rachunkowych zajmujących się rozliczaniem podmiotów korzystających ze wsparcia dla nowych inwestycji, doradców podatkowych, a także osób zainteresowanych poniższą tematyką.

fot. Pixabay

Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z najistotniejszymi zagadnieniami podatkowymi i rachunkowymi związanymi z nową formą wsparcia dla inwestycji w formie zwolnienia z podatku dochodowego (zastępującą Specjalne Strefy Ekonomiczne).

Prowadzący: Michał Sroczyński, doradca podatkowy specjalizujący się w procedurze podatkowej, podatkach dochodowych, w tym rozliczeniach podatkowych w Specjalnych Strefach Ekonomicznych. Posiada doświadczenie w reprezentowaniu klientów w kontrolach i postępowaniach przed organami podatkowymi, organami egzekucyjnymi oraz przed sądami administracyjnymi. Były pracownik organów kontroli skarbowej i samorządowych organów podatkowych. Autor wielu publikacji z zakresu prawa podatkowego oraz wykładowca na szkoleniach z zakresu prawa podatkowego.

Więcej informacji TUTAJ.

Zapraszamy!

Pozostałe aktualności