Drodzy Dyplomowani Księgowi,

zapraszam na majowe spotkanie wielkopolskiego Klubu Dyplomowanych Księgowych, jeszcze w formie on-line, tradycyjnie z wykorzystaniem narzędzia Clickmeeting.

fot. Pixabay

27.05.2021 (czwartek) 17:00

Piotr Rybicki przedstawi temat

"Analiza sprawozdań finansowych w dobie COVID-19"

 

Zagadnienie aktualne i ważne, bo jak mówi sam Piotr „Pandemia koronawirusa zmieniła diametralnie podejście do analizy finansowej. Prawidłowe czytanie sprawozdań finansowych od zawsze było ważne, jednak teraz staje się kluczowe. Poza tym, każdy kto dokonuje analizy finansowej powinien mieć znacznie szersze spojrzenie i wiedze na temat specyfiki branży w jakiej działa analizowana firma, perspektyw rozwoju czy wręcz przetrwania w podobnej formie jak w ubiegłych latach. Skąd czerpać wiarygodne informacje na ten temat? Czy historyczne sprawozdania są jeszcze użyteczne? Jeżeli tak, to w jakim zakresie? Czy może odpowiedzią będzie zestaw informacji opisujących kondycję poszczególnych branż? Jak z tego korzystać?

Piotr od ponad 20 lat jest związany z rynkiem kapitałowym, jest biegłym rewidentem, aktywnym członkiem rad nadzorczych i komitetów audytów w spółkach rodzinnych i prywatnych, notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych z udziałem Skarbu Państwa oraz spółek komunalnych. Posiada doświadczenie jako wykładowca specjalistycznych kursów i szkoleń z finansów i rachunkowości, a także ekspert na kursach przygotowawczych do egzaminu na członków rad nadzorczych. Jest inicjatorem oraz współorganizatorem największego w Polsce projektu propagującego standardy właścicielskie – „Konferencja Rada Nadzorcza” i corocznego wyróżnienia „Człowiek Corporate Governance”, fundatorem i ekspertem portalu NadzorKorporacyjny.pl.

Udział w spotkaniu jest jak zawsze bezpłatny i dostępny wyłącznie dla Dyplomowanych Księgowych, aktualnych uczestników i absolwentów kursu na Dyplomowanego Księgowego SKwP.

Rejestracja bezpośrednia na platformie - Sprawdź na stronie dla Członków SKwP!

Pozostałe aktualności