Zapraszamy na 14. Bieg

o Puchar Księgowego!

 

 

Bieg Piastów A.D. 2022 wrócił do formuły z lat poprzednich, choć pandemia przeorganizowała nie tylko pracę i życie gospodarcze, ale musieliśmy nauczyć się z nią żyć…

Cieszymy się z Państwa uczestnictwa w biegach i doceniamy, że księgowi – nie bacząc na brak czasu trudności, jakie stworzyły ostatnie regulacje przepisów – zgłaszają swój udział i staną na starcie.

Cieszymy, że tym razem znowu spotkamy się z Państwem w Jakuszycach, tak jak w latach poprzednich i będziemy mogli wręczyć osobiście statuetki, dyplomy i pogratulować zwycięstwa. W tym roku wręczymy również statuetki zwycięzcom z ubiegłego roku.

Natomiast prosimy, tak jak w ubiegłym roku, o przesyłanie własnych zdjęć i relacji z biegów na maila biegpiastow@skwp.pl wraz z oświadczeniem o wyrażeniu zgody na ich udostępnienie w naszym piśmie branżowym „Świat Księgowych” oraz w mediach społecznościowych.

Uczestnik Biegu Piastów, aby być klasyfikowany w biegu branżowym „Księgowi” powinien zarejestrować swój udział w 46. Biegu Piastów oraz zgłosić się jednocześnie w kategorii „Księgowi” i przesłać informację do Stowarzyszenia Księgowych w Polsce (SKwP) na maila biegpiastow@skwp.pl.

Bieżące informacje dotyczące Biegu Piastów znajdują się na stronie internetowej organizatora:

www.bieg-piastow.pl

Za sukcesy wszystkich uczestników 14. Biegu o Puchar Księgowego tradycyjnie trzymamy kciuki!

Do zobaczenia w Jakuszycach na dekoracji po Biegach o Puchar Księgowego.

Szczegółowy harmonogram wręczenia nagród prześlemy Państwu drogą mailową po zgłoszeniu udziału na adres biegpiastow@skwp.pl.

Pozostałe aktualności