Zagadnienia dotyczące rachunkowości i pokrewnych dziedzin podlegają bardzo dynamicznym zmianom w naszym kraju, a zadania stawiane przed osobami ze środowiska zawodu księgowych i finansistów mają coraz bardziej złożony i interdyscyplinarny charakter. W związku z tym usystematyzowanie wiedzy oraz staranne zapoznanie się z wszelkimi zmianami wprowadzanymi w prawie podatkowym, prawie pracy czy rachunkowości finansowej jest absolutną koniecznością. Szkolenia dla księgowych — Zielona Góra i okolice — prowadzone przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce pozwalają zaktualizować najnowsze wiadomości z branży i zastosować je w praktyce, ale także przygotować się do zawodu księgowego od podstaw.

Kompleksowa oferta szkoleń z księgowości — Zielona Góra

Szkolenia i kursy SKwP online oraz stacjonarnie w Zielonej Górze i innych oddziałach okręgowych obejmują cały zakres tematów powiązanych z branżą księgowości, rachunkowości, kadr i płac, podatków, finansów, kontroli i audytu czy prawa i administracji. Wszyscy chętni na szkolenia dla księgowych z Zielonej Góry i okolic mogą także skorzystać z profesjonalnych szkoleń i kursów przygotowujących gruntownie do zawodu księgowego na trzech stopniach kwalifikacji:

I stopień — księgowy,

II stopień — specjalista ds. rachunkowości,

III stopień — główny księgowy.

Obecność na naszych szkoleniach księgowości oraz zdanie odpowiednich egzaminów pozwala także zostać certyfikowanym specjalistą usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych i podatkowych. Każda osoba, która odbędzie szkolenie i zda egzamin kwalifikacyjny, może także uzyskać tytuł certyfikowanego eksperta usług księgowych.

Wysoka jakość kształcenia i profesjonalni eksperci

Stowarzyszenie Księgowych w Polsce to największa i najstarsza organizacja społeczno-zawodowa zrzeszająca osoby związane zawodowo z rachunkowością. We wszystkich oddziałach okręgowych działają niepubliczne placówki kształcenia ustawicznego, prowadzące działalność edukacyjną na najwyższym poziomie. Wieloletnie doświadczenie na rynku sprawiło, że oddziały okręgowe SKwP stanowią polską czołówkę szkoleń z księgowości. Szkolenia i kursy SKwP online oraz stacjonarnie w różnych oddziałach okręgowych w Polsce obejmują każdego roku ponad 90 tysięcy osób. Szkolenia księgowych w Zielonej Górze prowadzone są przez ekspertów odznaczających się najwyższej jakości kompetencjami oraz postępującymi zgodnie ze standardami etyki, gdyż takie właśnie wymagania stawiane są wszystkim członkom Stowarzyszenia Księgowych w Polsce. Oprócz tego organizujemy także ciekawe i przydatne, a często także darmowe konferencje SKwP online, ale również cykl webinarów SKwP online dotyczących m.in. zmian podatkowych.

Szkolenia z zakresu programu POLSKI ŁAD i innych zmian w prawie

Wszelkie zmiany w prawie podatkowym i zasadach rozliczeń związanych na przykład z tarczą antyinflacyjną wymagają od osób związanych z zawodem księgowości ciągłej aktualizacji wiedzy oraz umiejętności. Dzięki szkoleniom dla księgowych Zielona Góra otrzyma profesjonalną pomoc w tej kwestii — nasze kursy SKwP stacjonarne oraz online skupiają się między innymi na tematach zmian wprowadzonych przez program POLSKI ŁAD: ulgi dla klasy średniej i jej konsekwencji w CIT, PIT oraz VAT, zmian w ZUS i ubezpieczeniach, plików JPK, ale także prawa pracy i gospodarczego czy zatrudniania i zwalniania pracowników. Zagadnienia te mogą być zatem przydatne nie tylko dla zawodowych księgowych, ale także przedsiębiorców, menedżerów działów kadr czy HR, a także wszystkich osób zainteresowanych tematem spółek czy dotacji unijnych. Już teraz sprawdź terminy i tematy szkoleń na stronach oddziałów okręgowych SKwP — szkolenia dla księgowych Zielona Góra i okolice polecają się do ulepszania swoich umiejętności zawodowych.