Wrocław to miasto możliwości, gdzie funkcjonuje wiele firm i przedsiębiorstw, a życie toczy się szybko. W takich miejscach potrzeba księgowych, którzy nadążają za wszystkimi zmianami w przepisach i potrafią wprowadzić je w praktyce dla swoich klientów. Dlatego zapraszamy wszystkie osoby związane z branżą rachunkowości lub pokrewnymi bądź pragnące rozpocząć pracę jako księgowy do skorzystania z naszych szkoleń i kursów SKwP online oraz stacjonarnie we Wrocławiu bądź innych oddziałach okręgowych Stowarzyszenia. Kompleksowa oferta kursów obejmuje zarówno szkolenia od podstaw, jak i kursy uzupełniające wiedzę w przypadku zmian w prawie. Szkolenia z rachunkowości i dziedzin pokrewnych są prowadzone nie tylko we Wrocławiu, ale także innych miastach w całej Polsce, jak również online.

Szeroki wybór tematów szkoleń dla księgowych — Wrocław

Oprócz podstawowych kursów dla kandydatów na zawód księgowego szkolenia księgowość Wrocław jako oddział okręgowy SKwP organizuje szkolenia stacjonarne oraz online na tematy związane z najnowszymi zmianami w prawie, także tymi wprowadzonymi przez program POLSKI ŁAD. Dotyczą one między innymi kadr i płac po zmianach, zmian w VAT w związku z tarczą antyinflacyjną, zatrudniania cudzoziemców, zmian w ubezpieczeniach, urlopach, a nawet obsługi Excela czy innych programów Microsoft. Tak szeroka, kompleksowa oferta kursów i szkoleń SKwP odpowiada na potrzeby nie tylko księgowych czy menedżerów działów HR lub kadr, ale także samych przedsiębiorców oraz osób pragnących udoskonalić swoją wiedzę ora umiejętności.

Dlaczego warto wybrać szkolenia z księgowości od SKwP?

Stowarzyszenie Księgowych w Polsce to największa i najstarsza organizacja społeczno-zawodowa zrzeszająca osoby związane zawodowo z rachunkowością. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w organizowaniu szkoleń i certyfikacji księgowych SKwP stało się absolutnym liderem w tej dziedzinie. We wszystkich oddziałach okręgowych działają niepubliczne placówki kształcenia ustawicznego, prowadzące działalność edukacyjną na najwyższym poziomie. Stowarzyszenie szkoli każdego roku ponad 90 tysięcy osób. Nasi eksperci odznaczają się zatem ogromnym doświadczeniem i potężną wiedzą, którą pomagają zastosować w praktyce. Wybierając nasze szkolenia i kursy SKwP online bądź stacjonarnie zawsze będziesz na czasie z aktualnymi przepisami. Oprócz tego organizujemy także ciekawe i przydatne, a często także darmowe konferencje SKwP online, ale również cykl webinarów SKwP online dotyczących m.in. zmian podatkowych.

Droga do certyfikacji ze szkoleniami dla księgowych — Wrocław

Wszyscy chętni na szkolenia dla księgowych z Wrocławia, Jeleniej Góry i okolic mogą skorzystać z profesjonalnych szkoleń i kursów przygotowujących gruntownie do zawodu księgowego na czterech stopniach kwalifikacji:

I stopień — księgowy,

II stopień — specjalista ds. rachunkowości,

III stopień — główny księgowy,

IV stopień — dyplomowany księgowy.

Poszczególne szkolenia dla księgowych we Wrocławiu oraz innych oddziałach okręgowych SKwP pozwalają uczestnikom gruntownie przygotować się do egzaminów na każdy z tych tytułów, a ponadto mogą oni także zostać certyfikowanym ekspertem usług księgowych lub certyfikowanym specjalistą usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych i podatkowych. Jest to praktyczne i pełnowartościowe przygotowanie świadczenia usług związanych z księgowością w sposób profesjonalny i do tego właśnie eksperci SKwP Wrocław dążą podczas prowadzenia wszystkich zajęć.

Znajdź kurs odpowiedni dla siebie

Stowarzyszenie Księgowych w Polsce prowadzi kursy i szkolenia nie tylko online, ale także w aż 25 oddziałach okręgowych w całej Polsce. Szeroka oferta i bogaty wybór różnych tematów szkoleń pozwolą każdej osobie pragnącej się dokształcić w tym zakresie znaleźć kurs idealny dla siebie. Sprawdź najbliższe terminy na stronach poszczególnych oddziałów okręgowych.