Profesjonalne szkolenia dla księgowych w Toruniu i okolicach prowadzone przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce to doskonała szansa na podniesienie kompetencji zawodowych oraz uzupełnienie wiedzy o najświeższe zmiany w przepisach. Zapraszamy wszystkie osoby związane z branżą rachunkowości lub dziedzinami pokrewnymi bądź pragnące rozpocząć pracę jako księgowy do skorzystania z naszych szkoleń i kursów SKwP online oraz stacjonarnie w Toruniu czy innych oddziałach okręgowych Stowarzyszenia. Tematy naszych szkoleń związane są zarówno z najnowszą interpretacją zmienionych przepisów, jak i kompleksowym przygotowaniem do wykonywania zawodu dyplomowanego księgowego bądź certyfikowanego eksperta. Kładziemy szczególny nacisk na zastosowanie zdobytej wiedzy w praktyce.

Profesjonalne szkolenia dla księgowych w Toruniu

Stowarzyszenie Księgowych w Polsce to największa i najstarsza organizacja społeczno-zawodowa zrzeszająca osoby związane zawodowo z rachunkowością. Prowadzimy nasze szkolenia i kursy SKwP stacjonarne oraz w formie online od wielu lat, dzięki czemu staliśmy się liderem na rynku w tej branży. Stowarzyszenie szkoli każdego roku ponad 90 tysięcy osób. Nasi eksperci odznaczają się zatem ogromnym doświadczeniem i potężną wiedzą, którą pomagają zastosować w praktyce. Dbamy o to, by tematy naszych szkoleń dla księgowych w Toruniu były zawsze jak najbardziej aktualne i poruszały nawet najbardziej wymagające kwestie, gdyż zdajemy sobie sprawę z tego, że zadania stawiane przed osobami ze środowiska zawodu księgowych i finansistów mają coraz bardziej złożony i interdyscyplinarny charakter.

Certyfikacja zawodu księgowego — szkolenia księgowość Toruń

Wszyscy chętni na szkolenia dla księgowych z Torunia mogą skorzystać z profesjonalnych szkoleń i kursów przygotowujących gruntownie do zawodu księgowego na trzech stopniach kwalifikacji:

I stopień — księgowy,

II stopień — specjalista ds. rachunkowości,

III stopień — główny księgowy,

Tematy i zagadnienia szkoleń dla księgowych

Zagadnienia dotyczące rachunkowości i pokrewnych dziedzin podlegają bardzo dynamicznym zmianom w naszym kraju, dlatego tak istotne jest nieustanne uaktualnianie swojej wiedzy i doskonalenie umiejętności praktycznych. Szkolenia i kursy SKwP online i stacjonarnie w Toruniu oraz innych oddziałach okręgowych Stowarzyszenia skupiają się na tematach jak najbardziej aktualnych, które dotyczą często najnowszych zmian w prawie, na przykład tych wprowadzonych wraz z programem POLSKI ŁAD. Wiele z nich porusza także zagadnienia dotyczące kadr i płac, zarządzania i organizacji, prawa i administracji, zamówień publicznych czy kontroli i audytu. Oprócz tego organizujemy także ciekawe i przydatne, a często także bezpłatne odczyty online dotyczące m.in. zmian podatkowych.

Komu dedykowane są szkolenia księgowych — Toruń

Ścieżka certyfikacji księgowych wprowadzona przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce skupia się na szkoleniu chętnych do wykonywania zawodu księgowego i zawodów pokrewnych od podstaw. Szkolenia są zatem skierowane do wszystkich osób pragnących kształcić się w tym kierunku, jednak znaczna ilość kursów nadaje się także dla nawet bardzo doświadczonych księgowych i ekspertów od rachunkowości. Interpretacje nowych przepisów czy zagranicznych zasad rozliczeń to tematy, które powinny być uaktualniane w każdym przypadku, a także, z których skorzystać może każdy przedsiębiorca, manager, osoba zatrudniająca pracowników czy ubiegająca się o dotacje.

close