Stowarzyszenie Księgowych w Polsce serdecznie zaprasza wszystkich chętnych na szkolenia i kursy pozwalające na podniesienie kompetencji zawodowych oraz uzupełnienie wiedzy o najświeższe informacje branżowe. Szkolenia dla księgowych — Suwałki — prowadzone są przez ekspertów, którzy nie tylko potrafią przekazać wiedzę w atrakcyjny sposób, ale także pomóc zastosować ją w praktyce. Kompleksowa oferta kursów obejmuje zarówno szkolenia od podstaw, jak i kursy uzupełniające wiedzę w przypadku zmian w prawie. Szkolenia z rachunkowości i dziedzin pokrewnych są prowadzone nie tylko w Suwałkach, ale także innych miastach w północno-wschodniej Polsce, jak również online.

Szeroka oferta szkoleń dla księgowych — Suwałki

Wszyscy chętni z Suwałk i okolic mogą skorzystać z profesjonalnych szkoleń i kursów przygotowujących gruntownie do zawodu księgowego na czterech stopniach kwalifikacji:

I stopień — księgowy,

II stopień — specjalista ds. rachunkowości,

III stopień — główny księgowy,

IV stopień — dyplomowany księgowy.

Oddział Okręgowy w Suwałkach SKwP kieruje jednak swoją kompleksową ofertę nie tylko do przyszłych księgowych, ale także wszystkich tych, którzy w swojej pracy i zawodzie spotykają się z zagadnieniami pokrewnymi poruszanymi także na naszych szkoleniach. Skorzystają z nich zatem wszystkie osoby mające styczność z prawem pracy, płacami, danymi osobowymi pracowników, a także osoby zainteresowane tematyką podatkową czy zagadnieniami związanymi z programem POLSKI ŁAD. Także przedsiębiorcy będący pracodawcami mogą szukać w oddziałach okręgowych SKwP szkoleń idealnych dla siebie.

SKwP — lider szkoleń dla księgowych w Suwałkach i nie tylko

Stowarzyszenie Księgowych w Polsce to największa i najstarsza organizacja społeczno-zawodowa zrzeszająca osoby związane zawodowo z rachunkowością. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w organizowaniu szkoleń i certyfikacji księgowych SKwP stało się absolutnym liderem w tej dziedzinie. We wszystkich oddziałach okręgowych działają niepubliczne placówki kształcenia ustawicznego, prowadzące działalność edukacyjną na najwyższym poziomie. Szkolenia księgowych w Suwałkach oraz innych oddziałach okręgowych SKwP prowadzone są przez ekspertów odznaczających się najwyższej jakości kompetencjami oraz postępującymi zgodnie ze standardami etyki, gdyż takie właśnie wymagania stawiane są wszystkim członkom Stowarzyszenia Księgowych w Polsce. Dzięki temu SKwP szkoli każdego roku ponad 90 tysięcy osób.

Kto może skorzystać ze szkoleń księgowości?

Wbrew swojej nazwie szkolenia dla księgowych w Suwałkach czy innych oddziałach okręgowych SKwP nie są dedykowane wyłącznie osobom związanym zawodowo z rachunkowością. Nasza oferta kierowana jest zarówno do obecnych oraz przyszłych księgowych, jak i do wszystkich tych, którzy w swojej pracy i zawodzie spotykają się z zagadnieniami pokrewnymi poruszanymi także na naszych szkoleniach. Szczególnie jednak pod uwagę bierzemy kwestię aktualizowania wiedzy w dziedzinach rachunkowości oraz księgowości. To wyjątkowo istotne, ponieważ zagadnienia te podlegają bardzo dynamicznym zmianom w naszym kraju, szczególnie w okresie pandemii i związanych z nią tarcz antykryzysowych, a także wprowadzonego przez Rząd programu POLSKI ŁAD. Dzięki naszym szkoleniom każdy księgowy rozwieje swoje wątpliwości co do interpretacji najnowszych przepisów, dzięki czemu będzie na bieżąco ze wszystkimi zmianami w prawie.

Certyfikacja zawodu księgowego a szkolenia dla księgowych — Suwałki

Stowarzyszenie Księgowych w Polsce opracowało system certyfikacji zawodu księgowego, a dzięki obecności na naszych szkoleniach księgowości w Suwałkach czy innych oddziałach okręgowych możesz także zostać dyplomowanym księgowym lub certyfikowanym specjalistą usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych i podatkowych. Także każda osoba, która odbędzie szkolenie i zda egzamin kwalifikacyjny, może uzyskać tytuł certyfikowanego eksperta usług księgowych. Już dziś zapisz się na odpowiednie szkolenie dla księgowych i otrzymaj własny certyfikat.

close