Profesjonalne szkolenia dla księgowych w Rzeszowie i okolicach prowadzone przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Oddział Podkarpacki pozwalają na podniesienie kompetencji zawodowych oraz uzupełnienie wiedzy o najświeższe informacje branżowe. Zapraszamy wszystkie osoby związane z branżą rachunkowości lub pokrewnymi bądź pragnące rozpocząć pracę jako księgowy do skorzystania z naszych szkoleń i kursów SKwP online oraz stacjonarnie w Rzeszowie bądź innych oddziałach okręgowych Stowarzyszenia. Zajęcia prowadzone są przez ekspertów, którzy nie tylko potrafią przekazać wiedzę w atrakcyjny sposób, ale także pomóc zastosować ją w praktyce. Kompleksowa oferta kursów obejmuje zarówno szkolenia od podstaw, jak i kursy uzupełniające wiedzę w przypadku zmian w prawie.

Dlaczego warto wybrać szkolenia księgowych z SKwP?

Stowarzyszenie Księgowych w Polsce to największa i najstarsza organizacja społeczno-zawodowa zrzeszająca osoby związane zawodowo z rachunkowością. Wiele lat doświadczenia pozwoliło nam stać się absolutnym liderem na rynku szkoleń w zakresie rachunkowości oraz dziedzin pokrewnych. We wszystkich oddziałach okręgowych działają niepubliczne placówki kształcenia ustawicznego, prowadzące działalność edukacyjną na najwyższym poziomie. SKwP szkoli każdego roku ponad 90 tysięcy osób. Jeśli chodzi o praktyczne i efektywne szkolenia, księgowość Rzeszów jako oddział okręgowy SKwP oferuje szeroką paletę zagadnień i kursów, które będą przydatne zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych księgowych.

Tematy i zagadnienia szkoleń dla księgowych

Wszyscy chętni na szkolenia dla księgowych z Rzeszowa i okolic mogą skorzystać z profesjonalnych szkoleń i kursów przygotowujących gruntownie do zawodu księgowego na czterech stopniach kwalifikacji:

I stopień — księgowy,

II stopień — specjalista ds. rachunkowości,

III stopień — główny księgowy,

IV stopień — dyplomowany księgowy.

Szkolenia są także dedykowane osobom obecnie związanym zawodowo z rachunkowością i pozwalają podnosić kompetencje oraz aktualizować wiedzę z różnych zakresów i zagadnień. Podatki, finanse, rachunkowość, kadry i płace to zaledwie niektóre z tematów poruszanych na szkoleniach i kursach SKwP stacjonarnych lub online. Oprócz tego organizujemy także szkolenia niezbędne do uzupełnienia wiedzy po każdych istotnych zmianach w prawie podatkowym czy prawie pracy, na przykład takich jak program POLSKI ŁAD.

Komu dedykowane są szkolenia księgowych?

Wbrew swojej nazwie szkolenia dla księgowych w Rzeszowie czy innych oddziałach okręgowych SKwP nie są dedykowane wyłącznie osobom związanym zawodowo z rachunkowością. Nasza oferta kierowana jest zarówno do obecnych oraz przyszłych księgowych, jak i do wszystkich tych, którzy w swojej pracy i zawodzie spotykają się z zagadnieniami pokrewnymi poruszanymi także na naszych szkoleniach. Skorzystają z nich zatem także przedsiębiorcy, pracodawcy, menedżerowie działów HR czy kadr i płac, a także osoby zainteresowane tematyką różnego rodzaju spółek, projektów unijnych czy sposobów fakturowania i rozliczeń związanych z programem POLSKI ŁAD. Jednak nawet księgowi z wieloletnim doświadczeniem znajdą w naszej ofercie tematy dla siebie, gdyż wiedzę w tej dziedzinie należy aktualizować wyjątkowo często, aby być na bieżąco z każdą zmianą wprowadzaną przez Rząd.

Zostań certyfikowanym ekspertem usług księgowych

Regularne szkolenia dla księgowych oraz uaktualnianie swojej wiedzy na bieżąco to najlepsza droga do uzyskania tytułu certyfikowanego eksperta usług księgowych Stowarzyszenia Księgowych w Polsce. Nadawany on jest osobom, których wiedza została sprawdzona, czyli przeszły one szkolenie i zdały egzamin kwalifikacyjny potwierdzający umiejętności organizowania usług księgowych. Oprócz tego tytułu dzięki szkoleniom dla księgowych w Rzeszowie możesz także zostać dyplomowanym księgowym lub certyfikowanym specjalistą usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych i podatkowych. Po więcej szczegółów skontaktuj się z wybranym oddziałem okręgowym SKwP.