Stowarzyszenie Księgowych w Polsce serdecznie zaprasza wszystkich chętnych na szkolenia i kursy pozwalające na podniesienie kompetencji zawodowych oraz uzupełnienie wiedzy o najświeższe informacje branżowe. Poszczególne oddziały okręgowe SKwP organizują szkolenia tematyczne zarówno w formie stacjonarnej, jak i online. Jeżeli chodzi o szkolenia księgowych, Radom dysponuje kompleksową ofertą szkoleń dedykowanych obecnym i przyszłym księgowym. Zajęcia prowadzone przez ekspertów pozwalają gruntownie przygotować uczestników do wykonywania zawodu księgowego, ale także aktualizować i pogłębiać wiedzę osób prowadzących biura rachunkowe czy doradztwo podatkowe. Szkolenia z rachunkowości i dziedzin pokrewnych są prowadzone nie tylko w Radomiu, ale także innych miastach w całej Polsce.

Profesjonalne szkolenia dla księgowych w Radomiu

Stowarzyszenie Księgowych w Polsce to największa i najstarsza organizacja społeczno-zawodowa zrzeszająca osoby związane zawodowo z rachunkowością. Wiele lat doświadczenia pozwoliło nam stać się absolutnym liderem na rynku szkoleń w zakresie rachunkowości oraz dziedzin pokrewnych. SKwP szkoli każdego roku ponad 90 tysięcy osób. Wszyscy chętni na szkolenia dla księgowych z Radomia mogą skorzystać z profesjonalnych szkoleń i kursów przygotowujących gruntownie do zawodu księgowego na trzy z czterech przygotowanych przez SKwP stopni kwalifikacji:

I stopień — księgowy,

II stopień — specjalista ds. rachunkowości,

III stopień — główny księgowy,

(IV stopień — dyplomowany księgowy – w przygotowaniu).

Szkolenia są także dedykowane osobom obecnie związanym zawodowo z rachunkowością i pozwalają podnosić kompetencje oraz aktualizować wiedzę z różnych zakresów i zagadnień, np. rachunkowości finansowej, podatków, kadr i płac czy kontroli i audytu.

Zalety szkolenia — księgowość Radom

Zagadnienia dotyczące rachunkowości i pokrewnych dziedzin podlegają bardzo dynamicznym zmianom w naszym kraju, szczególnie w okresie pandemii i związanych z nią tarcz antykryzysowych, a także wprowadzonego przez Rząd programu POLSKI ŁAD. Zadania stawiane przed osobami ze środowiska zawodu księgowych i finansistów mają coraz bardziej złożony i interdyscyplinarny charakter. Usystematyzowanie wiedzy oraz staranne zapoznanie się z wszelkimi zmianami wprowadzanymi w prawie podatkowym, prawie pracy czy rachunkowości finansowej jest zatem absolutną koniecznością. Szkolenia księgowych w Radomiu i innych oddziałach okręgowych SKwP prowadzone są przez ekspertów odznaczających się najwyższej jakości kompetencjami oraz postępującymi zgodnie ze standardami etyki, gdyż takie właśnie wymagania stawiane są wszystkim członkom Stowarzyszenia Księgowych w Polsce.

Kto powinien skorzystać ze szkolenia księgowych?

Oddział szkolenia księgowych Radom kieruje swoją kompleksową ofertę nie tylko do ochotników na zawód księgowego, ale także wszystkich tych, którzy w swojej pracy i zawodzie spotykają się z zagadnieniami pokrewnymi poruszanymi także na naszych szkoleniach. Skorzystają z nich zatem wszystkie osoby mające styczność z danymi osobowymi pracowników, ale także osoby zainteresowane tematyką różnego rodzaju spółek, projektów unijnych czy sposobów fakturowania i rozliczeń związanych z programem POLSKI ŁAD. Także przedsiębiorcy będący pracodawcami lub pragnący pozyskać środki z Unii Europejskiej mogą szukać w oddziałach okręgowych SKwP szkoleń idealnych dla siebie.

Szkolenia z księgowości drogą do certyfikacji

Zawód księgowego jest zawodem zaufania publicznego, dlatego prowadząc szkolenia z księgowości w Radomiu i innych oddziałach okręgowych SKwP kładzie największy nacisk na wysoką jakość przekazywanej wiedzy oraz umiejętność jej praktycznego zastosowania przez kandydatów na księgowego. Zgodnie z opracowanym przez Stowarzyszenie systemem certyfikacji zawodu księgowego każda osoba, która odbędzie szkolenie i zda egzamin kwalifikacyjny, może uzyskać tytuł certyfikowanego eksperta usług księgowych. Już dziś zapisz się na odpowiednie szkolenie dla księgowych i otrzymaj własny certyfikat.

close