ATENEUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.– jeden z największych dystrybutorów książek, zabawek oraz artykułów papierniczych, w związku z rozwojem poszukuje chętnych na stanowisko: z-ca głównego księgowego

Zakres obowiązków:

  • księgowanie oraz dekretacja dokumentów zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • sprawdzanie rejestrów i sporządzanie deklaracji VAT
  • kontrola sald i rozrachunków,
  • weryfikacja dokumentów magazynowych,
  • ustalanie stanów magazynowych,,
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych i wartości niematerialnych i prawnych,
  • czynny udział w audytach,
  • wsparcie zespołu w wykonywaniu bieżącej pracy,Wymagania:
  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • praktyczna znajomość przepisów z zakresu wykonywanych zadań,
  • znajomość programów Rewizor, Subiekt, Optima Księga Handlowa i Środki Trwałe
  • znajomość pakietu MS Office,
  • komunikatywność i umiejętność rozwiązywania problemów,
  • odpowiedzialność, samodzielność i terminowość w działaniu,
  • bardzo dobra organizacja pracy, rzetelność, sumienność.Oferujemy:
  • stabilną współpracę w firmie o ugruntowanej pozycji,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • długoterminową współpracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności,UWAGA!!!: Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV na adres akaluza@ateneum.net.plTylko oferty zawierające klauzulę „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ateneum Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością spółkę komandytową w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko” będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji