ATENEUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.– jeden z największych dystrybutorów książek, zabawek oraz artykułów papierniczych, w związku z rozwojem poszukuje chętnych na stanowisko: z-ca głównego księgowego.

Zakres obowiązków:
• •  księgowanie oraz dekretacja dokumentów zgodnie z obowiązującymi przepisami,
• •  sprawdzanie rejestrów i sporządzanie deklaracji VAT
• •  kontrola sald i rozrachunków,
• •  weryfikacja dokumentów magazynowych,
• •  ustalanie stanów magazynowych,,
• •  prowadzenie ewidencji środków trwałych i wartości niematerialnych i prawnych,
• •  czynny udział w audytach,
• •  wsparcie zespołu w wykonywaniu bieżącej pracy,

Wymagania:
• •  minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
• •  praktyczna znajomość przepisów z zakresu wykonywanych zadań,
• •  znajomość programów Rewizor, Subiekt, Optima Księga Handlowa i Środki Trwałe
• •  znajomość pakietu MS Office,
• •  komunikatywność i umiejętność rozwiązywania problemów,
• •  odpowiedzialność, samodzielność i terminowość w działaniu,
• •  bardzo dobra organizacja pracy, rzetelność, sumienność.

Oferujemy:
• •  stabilną współpracę w firmie o ugruntowanej pozycji,
• •  atrakcyjne wynagrodzenie,
• •  możliwość rozwoju zawodowego,
• •  długoterminową współpracę,
• •  wynagrodzenie adekwatne do umiejętności.

UWAGA!!!: Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV na adres akaluza@ateneum.net.pl
Tylko oferty zawierające klauzulę „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ateneum Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością spółkę komandytową w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko” będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji.