Twoje obowiązki:

  • weryfikacja poprawności i terminowości księgowań u Klientów na pełnej księgowości
  • sporządzanie raportów z przeprowadzonego przeglądu ksiąg
  • prowadzenie komunikacji z Księgowymi
  • omawianie wyników przeglądu ksiąg z Księgowymi oraz Klientami
  • sporządzanie statystyk, analiz z przeprowadzonych audytów
  • wsparcie merytoryczne zespołu
  • wsparcie procesu reklamacji

Nasze wymagania:

  • zainteresowanie pracą w strukturach wewnętrznych Ogólnopolskiego Biura Rachunkowego
  • zainteresowanie pracą audytora księgowości w pełnym wymiarze
  • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu ksiąg handlowych spółek handlowych, usługowych i produkcyjnych
  • wiedza z zakresu PIT, VAT, ZUS, CIT, Ustawy o rachunkowości
  • bardzo dobre umiejętności organizacji własnej pracy
  • samodzielność w układaniu/usprawnianiu procesów
  • nastawienie na współpracę w zespole
  • chęć oraz umiejętność dzielenia się wiedzą z innymi
  • umiejętność raportowania w Excelu i sporządzania analiz, statystyk zebranych danych
  • mile widziane doświadczenie we współpracy z biegłym rewidentem lub audytorami
  • mile widziana znajomość programu Comarch Optima oraz 360księgowość

To oferujemy:

  • pracę w innowacyjnej firmie technologiczno-księgowej
  • nowoczesne biuro w centrum Krakowa
  • system wdrożeniowo-szkoleniowy
  • wysoką kulturę pracy
  • MacBooka i dodatkowy monitor
  • dostęp do firmowej biblioteczki
  • prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny/partnera
  • lekcje języka angielskiego z Native Speakerem
  • świeże owoce
  • codzienne wspólne lunche w biurze, finansowane przez firmę
  • kartę Multisport Benefit
  • zadaszony parking rowerowy + prysznic
  • atrakcyjny system rekomendacyjny
  • spotkania i wyjazdy integracyjne
  • możliwość pracy zdalnej w wybranych dniach
  • wygodne krzesło

Link do oferty: https://www.infakt.pl/kariera/oferty/wewnetrzny-audytor-pelnej-ksiegowosci/