Poszukujemy doświadczonego, samodzielnego Specjalisty na stanowisko związane z pełną obsługą
kadrowo płacową. Zachęcamy do aplikowania także osoby z mniejszym doświadczeniem,
gotowe na dalszy rozwój w tym obszarze.

Specjalista ds. kadr i płac

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

■ pełna obsługa kadrowo - płacowa klientów firmy

■ przygotowywanie dokumentów pracowniczych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa pracy

■ przygotowywanie i rozliczanie umów o pracę/umów cywilno-prawnych

■  kompleksowe rozliczanie wynagrodzeń pracowników, sporządzanie list płac

■  sporządzanie deklaracji do US, GUS, ZUS, PFRON

■  prowadzenie i kontrola poprawności dokumentacji pracowniczej (akta osobowe, umowy o pracę, umowy zlecenia, ewidencja czasu pracy, dokumentacja zasiłkowa)

■  wprowadzanie danych do systemu kadrowo - płacowego

■  przygotowywanie zestawień i raportów

■  przygotowywanie dla pracowników zaświadczeń i niezbędnych dokumentów Oczekiwania:

■ wykształcenie wyższe (preferowane kierunkowe)

■ doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (min. 2 lata) (mile widziane doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym)

■ bardzo dobra znajomość przepisów praca pracy,

■ minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego

■ umiejętność obsługi komputera, znajomość pakietu MsOffice

■ dokładność, sumienność, zaangażowanie w pełnione obowiązki

■  umiejętność pracy w grupie, pod presją czasu

■  komunikatywność, bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy:

■  stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

■  atrakcyjne wynagrodzenie w tym benefity pozapłacowe po okresie próbnym (dofinansowanie do pakietu sportowego, prywatnej opieki medycznej, fundusz urlopowy)

■ możliwość uczestnictwa w szkolenia wewnętrznym i zewnętrznych

■  samodzielność w zakresie wykonywanych zadań, możliwość współpracy z klientami z Polski i zagranicy

■ pracę w zespole specjalistów, gwarantującą stały rozwój zawodowy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o aplikowanie poprzez stronę: https://arpistaffing.com/ofertv/specialista-ds-kadr-i-plac/