Stowarzyszenia Księgowych w Polsce

Biuro Zarządu Głównego

Poszukujemy kandydatki/kandydata do pracy w sekretariacie.

Opis stanowiska:

- prowadzenie i obsługa sekretariatu, bieżąca organizacja i koordynacja pracy sekretariatu,

- zarządzanie korespondencją przychodząca i wychodzącą, nadzór nad obiegiem dokumentów,

- sporządzanie pism, dokumentów i raportów, materiałów marketingowych i informacyjnych,

- prowadzenie kalendarza spotkań prezesa,

- organizacja i obsługa spotkań, konferencji,

- bieżące wsparcie działań kierownictwa biura,

- obsługa urządzeń biurowych i telekomunikacyjnych,

- dbanie o dobry wizerunek firmy.

Oczekiwania:

- wykształcenie wyższe,

- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

- dobra znajomość i obsługa pakietu MS Office,

- punktualność, dokładność, odpowiedzialność w wykonywaniu obowiązków.

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu umowy o pracę,

- miłą i przyjazną atmosferę.

Miejsce pracy: Warszawa

CV, składające się maksymalnie z 2 stron, prosimy składać do 28 sierpnia 2020 r. na adres:

sekretariat@skwp.pl