Polski oddział międzynarodowej grupy Colson Group Inc., największego na świecie producenta oraz
dostawcy kół i zestawów kołowych.

Poszukuje kantydatów na stanowisko:

Samodzielny księgowy / księgowa

Miejsce pracy: Komorniki k/Poznania

Główny zakres obowiązków:

•  Nadzór oraz kontrola poprawności księgowań, kontrola formalno - rachunkowa dokumentów, księgowanie dokumentów,

•  Fakturowanie,

•  Rozliczanie podróży służbowych,

•  Kontrola stanu należności i zobowiązań, uzgadnianie rozrachunków z kontrahentami,

•  Zapewnienie sprawnego funkcjonowania biura i obiegu dokumentów,

•  Codzienne wsparcie działu księgowego w bieżących zadaniach,

• Kontakt z firmami zewnętrznymi - kontrahentami, dostawcami i innymi podmiotami współpracującymi z firmą,

• Pomoc w prowadzeniu ksiąg rachunkowych, kadr i płac oraz okresowej sprawozdawczości, zarówno do Zarządu Spółki, jak i krajowych instytucji podatkowych,

•  Sporządzanie deklaracji podatkowych VAT, deklaracji INTRASTAT, mile widziany NBP,

•  Sporządzanie sprawozdań statystycznych ,

•  Prowadzenie rozrachunków,

•  Potwierdzanie sald.

Wymagania:

•  Znajomość podstawowych aplikacji pakietu Microsoft Office,

•  Sumienność i zaangażowanie w wykonywaniu swoich obowiązków,

•  Umiejętność pracy w zespole,

•  Motywacja do zdobywania wiedzy i nowych umiejętności,

•  Znajomość zagadnień związanych z rachunkowością,

•  Praktyczna i teoretyczna wiedza na temat zagadnień finansowo-księgowych i podatków,

•  Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: finanse, ekonomia i rachunkowość),

•  Znajomość zasad rachunkowości,

Mile widziane:

•  Znajomość systemu finansowo-księgowego Symfonia,

•  Znajomość języka angielskiego,

Oferujemy:

•  Atrakcyjne wynagrodzenie + pakiet socjalny

•  Możliwość zdobycia doświadczenia, rozwoju kompetencji zawodowych w obszarze księgowości oraz realizacji własnych ambicji,

•  Możliwość finansowania kursów językowych,

•  Przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole,

•  Umowa na zastępstwo.

Zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie swojego CV oraz listu motywacyjnego pod adres mailowy:

mnowak@colson.pl

Do aplikacji należy dodać klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133, poz. 883)".

Informujemy, iż odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.