Biuro Rachunkowe w Starej Miłosnej zatrudni samodzielną księgową,
Oferujemy:
• Umowę o pracę na pełen etat
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Pracę w miłej atmosferze, w zgranym zespole, Zadania:
• Prowadzenie pełnej księgowości spółek prawa handlowego dla powierzonych klientów
• Prowadzenie książek przychodów i rozchodów dla powierzonych klientów
• Sporządzanie i autoryzacja sprawozdań finansowych zgodnie z ustawą o rachunkowości
• Sporządzanie deklaracji i informacji podatkowych
• Współtworzenie i nadzór nad polityką rachunkowości klientów
• Reprezentowanie klientów w kontaktach z urzędami skarbowymi, audytorami, Wymagania:
• Doświadczenie jako Samodzielna Księgowa
• Biegła znajomość i umiejętność stosowania przepisów podatkowych i rachunkowych
• Mile widziana znajomość języka angielskiego
• Dobra organizacja pracy własnej
• Mile widziana znajomość programu Comarch Optima Oferta dotyczy pracy stałej.

Praca w naszym biurze to praca pełna wyzwań i odpowiedzialnych zadań. Dołączając do nas zyskasz nie tylko wartościowe doświadczenie i umiejętności, ale również zespół na którym możesz polegać.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres biuro@raich.pl