HRO Personnel Sp. z o.o. to wyspecjalizowana grupa profesjonalistów dostarczająca klientom najwyższej jakości usługi z zakresu rekrutacji, outsourcingu i pracy tymczasowej. Fachowa wiedza na temat rynku pracy, znajomość różnych branż, a także szybkość działania sprawiają, że nasi konsultanci oferują usługi dopasowane do potrzeb przedsiębiorstw z niemal każdego sektora gospodarki, pozwalając naszym klientom być zawsze krok przed konkurencją.

Do Naszego działu Księgowości poszukujemy osoby na stanowisko SAMODZIELNA KSIĘGOWA / SAMODZIELNY KSIĘGOWY.

Twój zakres obowiązków:

  • księgowanie dokumentów (faktury zakupu i sprzedaży, PK, wyciągi bankowe)
  • rozliczanie i księgowanie delegacji krajowych i zagranicznych oraz rozliczeń wydatków pracowniczych
  • sporządzanie analiz i raportów na potrzeby wewnętrzne spółki i instytucji zewnętrznych
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (ZUS, US, GUS, bank)
  • potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami
  • uzgadnianie i sporządzanie deklaracji JPK, VAT
  • tworzenie i księgowanie rezerw i rozliczeń międzyokresowych

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (minimum 2 lata)
  • znajomość bieżących przepisów podatkowych, Ustawy o Rachunkowości
  • mile widziana znajomość programu księgowego Optima
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie
  • znajomość pakietu MS Office
  • wiedza z zakresu rozliczeń wyjazdów służbowych krajowych i zagranicznych
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • umiejętność analitycznego i logicznego myślenia
  • wykształcenie minimum średnie kierunkowe
  • mile widziane kursy certyfikujące zawód księgowego

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • prywatną opiekę medyczną
  • bonusy kwartalne
  • benefity pozapłacowe
  • dogodną lokalizację, blisko stacji Metra Wilanowska
  • fantastyczną atmosferę pracy w zgranym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez link: https://www.hr-line.pl/oferta_pracy/351607