Perfect Consulting – Rekrutacja, Szkolenia, Coaching
- ponad 20 lat doświadczenia w zakresie doradztwa personalnego, dostarczania innowacyjnych rozwiązań dla biznesu i rozwoju osobistego.
Gwarantujemy Rzetelność, Bezpieczeństwo, Partnerstwo
Dla naszego klienta, firmy produkcyjnej z zagranicznym kapitałem poszukujemy osoby na stanowisko:

Pracownik Działu Księgowego
Nr ref. 165/09/2019
Miejsce pracy: Kartoszyno

Zakres obowiązków to m.in.:
· księgowanie dokumentów
· prowadzenie dokumentacji związanej z PPK (Pracownicze Plany Kapitałowe)
· świadczenie pomocy administracyjnej oraz wsparcie Działu Księgowości
· pomoc w formalno - rachunkowej kontroli dokumentów księgowych
· uzgadnianie rozrachunków
· wprowadzanie danych do systemu księgowego
· sporządzanie zestawień i raportów w programie Excel
· inne zadania z zakresu kadr i płac (prowadzenie kartotek płacowych)

Wymagania:
· dokładność, rzetelność i dobra organizacja czasu pracy
· samodzielność i zaangażowanie
· wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, rachunkowość)
· doświadczenie w pracy w księgowości lub w kadrach - mile widziane
· znajomość języka angielskiego - mile widziana
· znajomość MS Office

Możemy Ci zaoferować:
· umowę o pracę w stabilnej, renomowanej firmie
· możliwość rozwijania własnych kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach,
· ciekawą pracę w firmie z kapitałem zagranicznym
· opiekę medyczną
· atrakcyjne wynagrodzenie

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz ze zgodną na przetwarzanie danych osobowych na adres: konsultant@perfectconsulting.pl
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami. Zapraszamy do śledzenia aktualnych ofert pracy Perfect Consulting na Facebooku.
Perfect Consulting posiada certyfikat Ministra Gospodarki Pracy Polityki Społecznej w zakresie pośrednictwa pracy na terenie Rzeczpospolitej Polskiej (nr 3607/1a).

Gdynia 81-383, ul. Żołnierzy I AWP 13, tel. 602 480 830, perfect@perfectconsulting.pl

  www.perfectconsulting.pl