Polski oddział międzynarodowej grupy Colson Group Inc., największego na świecie producenta oraz dostawcy kół i zestawów kołowych.

Poszukuje kandydatów na stanowisko:

Pracownik Działu Księgowego

Miejsce Pracy Komorniki k/Poznania

Główny zakres obowiązków:

  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych,
  • Fakturowanie,
  • Rozliczanie podróży służbowych,
  • Kontrola stanu należności i zobowiązań, uzgadnianie rozrachunków z kontrahentami,
  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania biura i obiegu dokumentów,
  • Codzienne wsparcie działu księgowego w bieżących zadaniach
  • Kontakt z firmami zewnętrznymi - kontrahentami, dostawcami i innymi podmiotami współpracującymi z firmą,
  • Pomoc w prowadzeniu ksiąg rachunkowych, kadr i płac oraz okresowej sprawozdawczości, zarówno do Zarządu Spółki, jak i krajowych instytucji podatkowych.

Wymagania:

  • Znajomość podstawowych aplikacji pakietu Microsoft Office
  • Sumienność i zaangażowanie w wykonywaniu swoich obowiązków
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Motywacja do zdobywania wiedzy i nowych umiejętności.

Mile widziane:

  • Znajomość zagadnień związanych z rachunkowością,
  • Doświadczenie w realizacji zadań księgowych,
  • Znajomość systemu finansowo-księgowego Symfonia,
  • Znajomość języka angielskiego,
  • Status studenta (możliwość przyuczenia)

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + pakiet socjalny
  • Możliwość zdobycia doświadczenia, rozwoju kompetencji zawodowych w obszarze księgowości oraz realizacji własnych ambicji,
  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole.
  • Umowa na zastępstwo.

Zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie swojego CV oraz listu motywacyjnego pod adres mailowy: mnowak@colson.pl

Do aplikacji należy dodać klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133, poz. 883)".

Informujemy, iż odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.