Twój zakres obowiązków:

  • indywidualna i kompleksowa obsługa klientów
  • prowadzenie uproszczonej księgowości jednoosobowych działalności gospodarczych zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • kontrola merytoryczna dokumentów i prawidłowości księgowań
  • sporządzanie deklaracji podatkowych i sprawozdań finansowych
  • sporządzanie listy płac i deklaracji ZUS
  • tworzenie zestawień i analiz na potrzeby klientów
  • mailowy i telefoniczny kontakt z klientami
  • kontakt z urzędami

Nasze wymagania:

  • jesteś otwarty/a na prowadzenie własnej działalności gospodarczej lub już ją posiadasz
  • masz przynajmniej 6 miesięcy doświadczenia w rozliczaniu uproszczonej księgowości jednoosobowych działalności gospodarczych zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • jesteś samodzielny/a, sumienny/a i odpowiedzialny/a
  • jesteś mistrzem w organizacji swojego czasu
  • potrafisz zrozumiale tłumaczyć różne zagadnienia księgowe
  • lubisz kontakt z ludźmi
  • zależy Ci na budowaniu długofalowej współpracy z klientami
  • jesteś otwarty/a na potrzeby klienta i jego oczekiwania

To oferujemy:

  • wsparcie Mentora
  • zdalną współpracę z dowolnego miejsca w Polsce
  • elastyczne godziny pracy
  • pracę, którą Ty sam wyceniasz i decydujesz, ile zarabiasz (swobodne ustalanie poziomu cen dla klientów)
  • dostęp do bazy klientów z różnych branż z całej Polski
  • bezpłatny dostęp do programu księgowego
  • bezpłatny dostęp do programu CRM do zarządzania klientami
  • program wdrożeniowy i szkoleniowy
  • wsparcie merytoryczne i techniczne naszych specjalistów
  • coroczną imprezę integracyjną na Dzień Księgowego

Link do oferty: https://www.infakt.pl/kariera/oferty/mlodszy-ksiegowy-ksiegowa-infakt/