Twój zakres obowiązków:

  • prowadzenie pełnej księgowości spółek z o.o. zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • indywidualna i kompleksowa obsługa klientów
  • sporządzenia deklaracji podatkowych i sprawozdań finansowych
  • sporządzanie list płac i deklaracji ZUS
  • tworzenie zestawień i analiz na potrzeby klientów
  • proaktywny kontakt mailowy i telefoniczny z klientami
  • kontakt z urzędami

Nasze wymagania:

  • masz lub planujesz założyć własną działalność gospodarczą
  • znasz zasady prowadzenia pełnej księgowości w spółkach prawa handlowego
  • posiadasz minimum roczne doświadczenie w rozliczaniu pełnej księgowości firm z różnych branż
  • jesteś osobą kompetentną i odpowiedzialną
  • lubisz rozmawiać z ludźmi i tłumaczyć zawiłości podatkowe
  • cenisz sobie długofalową współpracę ze swoimi klientami
  • do każdego klienta podchodzisz indywidualnie
  • umiesz zarządzać swoim czasem
  • posiadasz własny telefon, komputer i dostęp do internetu

To oferujemy:

  • wsparcie Mentora
  • zdalną współpracę z dowolnego miejsca w Polsce
  • elastyczne godziny pracy
  • pracę, którą Ty sam wyceniasz i decydujesz, ile zarabiasz (swobodne ustalanie poziomu cen dla klientów)
  • dostęp do bazy klientów z różnych branż z całej Polski
  • bezpłatny dostęp do programu księgowego
  • bezpłatny dostęp do programu CRM do zarządzania klientami
  • program wdrożeniowy i szkoleniowy
  • wsparcie merytoryczne i techniczne naszych specjalistów
  • coroczną imprezę integracyjną na Dzień Księgowego

Link do oferty: https://www.infakt.pl/kariera/oferty/mlodszy-ksiegowy-ksiegowa-infakt-dla-spolek/