Młodsza Księgowa – Pomoc Głównej Księgowej

Warszawa / Wilanów

Zakres zadań:

  1. pomoc we wdrożeniu nowego systemu operacyjnego CFin, dot. harmonizacji procesów finansowo-księgowych w grupie – testowanie, analiza błędów, udział w telekonferencjach- co stanowić będzie ok. 50% czasu pracy;
  2. prace bieżące w dziale księgowości:
    – księgowanie wyciągów bankowych,
    – elementy zakresu podatku VAT, JPK,
    – kontrola rozrachunków wewnątrzgrupowych;
  3. współudział w tworzeniu procedur finansowo-księgowych.

Oczekiwania względem kandydata:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
  • znajomość podstaw księgowości
  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • doświadczenie zawodowe min. 1 rok
  • znajomość programu Excel
  • mile widziana znajomość programu SAP lub Navision

Oferujemy pracę od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00 w systemie pracy hybrydowej.

Okres współpracy 12 miesięcy.

Widełki wynagrodzenia 5 – 7 tyś zł brutto

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: paulina.paluchowska@manpower.pl